(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Знайомтесь, Тарнавський Роман Павлович, начальник караулу 7 –ДПРЧ м. Сквира, капітан служби цивільного захисту.

 
Дата публікації 22.8.2018 13:58:28
 

Знайомтесь, Тарнавський Роман Павлович, начальник караулу 7 –ДПРЧ м. Сквира, капітан служби цивільного захисту.

 Народився 29 серпня 1987 року у м. Сквира Київської області де і навчався у місцевій Загалноосвітній школі І-ІІІ ст. №3. Закінчив навчання у школі у 2005 році та за покликом серця пішов навчатися до Львівського Державного університету безпеки життєдіяльності на факультет 

«пожежна безпека», тому що з дитинства мріяв допомагати людям. Закінчивши ЛДУБЖД у 2009 році був направлений на роботу у рідне місто на посаду начальника 4-го караулу, де працює і по сьогодні. Любов до своєї справи підтверджений фактом, що у 2015 та 2016 роках пермегав у конкурсі «кращий начальник караулу у Київській області». У 2016 році на конкурсі «Кращий начальник караулу України» зайняв п’яте місце. У 2017 та 2018 роках на конкурсі «кращий начальник караулу у Київській області» поступався першим місцем більш молодшим колегам та займав почесне друге місце. На змаганнях з пожежно – прикладного спорту серед підрозділів Київської області разом з командою не одноразово виборює призові місця та являються грізним суперником для команд Київщини. У 2018 році на цих же змаганнях разом з командою Сквирського району зайняв перше місце в етапі «Бойове розгортання».  

Натхнений прикладом старшого брата, молодший брат Романа – Олексій, пішов допомагати людям в рядах поліції. У повсякденному житті Тарнавський Роман Павлович одружений, займається спортом,  особливо обожнює футбол. У 2015 році спільно із друзями та представниками федерації футболу  Сквирського району, членом якої також являється, відновив  футбольний клуб «Орбіта», який в минулому прославляв Сквирський район у першості Київській області. З дитинства палко вболіває за футбольний клуб «Динамо Київ», яку не одноразово їздів підтримувати на домашні матчі до столиці.

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: