Комісійне обстеження протирадіаційного укриття №153516, розташованого в ТОВ «Сквирський КХП»

Дата публікації 27.6.2018 9:41:10

26 червня  з метою підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації в мирний час та особливий період та згідно затвердженого план-графіка перевірок захисних споруд цивільного захисту на 2018 рік,   інспекторським складом Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області, здійснено комісійне обстеження протирадіаційного укриття №153516, розташованого в ТОВ «Сквирський КХП», за адресою: м.Сквира, вул. Київська, 25.

Під час обстеження організовано проведення з працівниками данного об’єкту інструктажів з питань пожежної безпеки та цивільного захисту.

По завершенню керівництву об’єкту запропоновано привести у готовність за призначенням та відповідність вимогам чинного законодавства захисну споруду цивільного захисту.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області