8 вересня 2018 року Сквирський РС взяв участь у IV Відкритому молодіжному фестивалі «Шамраївські зорі». с.Шамраївка Сквирського району Київської області

Дата публікації 10.9.2018 8:56:7

8 вересня 2018 року Сквирський РС взяв участь  у IV Відкритому молодіжному фестивалі «Шамраївські зорі». с.Шамраївка Сквирського району Київської області,

Фахівці ДСНС проінформували дітей про небезпечність необережного поводження з вогнем, про правила поведінки в побуті, а також продемонстрували своє пожежно-технічне обладнання.

Для закріплення інформації працівники ДСНС показали як правильно гасити осередок умовної пожежі за допомогою «вогнегасника». Дітям надзвичайно сподобалось пожежне обладнання і вони з радістю увійшли в роль рятувальників.

Особлива увага була приділена профорієнтаційній роботі, під час якої учасникам заходу була розповсюджена інформація щодо особливостей та вимог вступу у навчальні заклади ДСНС України, а також були розкриті усі позитивні сторони та перспективи  служби.

Окрім цього, рятувальники нагадали дітям як діяти в випадку надзвичайної ситуації та як правильно проводити евакуацію, не піддаючись паніці.