30 жовтня з метою вдосконалення професійних навичок та вмінь на базі 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира проведено заняття за темою : «Підйом по встановленій висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної башти»

Дата публікації 31.10.2018 15:16:13

Подібні заняття з особовим складом проводяться для постійної готовності до дій за призначенням, вдосконалення професійної майстерності, перевірки фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок необхідних для виконання поставлених завдань.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області