27 липня інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено перевірку з питань додержання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту КП «Сквирське комунальне господарство» , розташован

Дата публікації 27.7.2018 15:39:11

27 липня  інспекторським складом Сквирського районного сектору   проведено перевірку з питань додержання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту  КП «Сквирське комунальне господарство» , розташованого у місті Сквира.

В ході перевірки особливу увагу звернули на стан електрогосподарства, протипожежного водопостачання, первинних засобів пожежогасіння та систем протипожежного захисту,  а також проведено інструктаж працюючого персоналу по дотриманню правил пожежної безпеки та порядку дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.