27 квітня рятувальники Сквирського РС завітали до Чубинецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-дитячий садок» т

Дата публікації 27.4.2018 15:53:45

27 квітня рятувальники  Сквирського РС завітали до  Чубинецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-дитячий садок» та з метою відпрацювання дій в разі надзвичайної ситуації провели навчальну евакуацію учнів з приміщення школи. Також рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» надзвичайними розповіли школярам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів.

Також дітям нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області