Дата публікації 27.2.2018 11:46:42

26 лютого начальник Сквирського РС ГУ ДСНС взяв участь у засіданні районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2017/2018 року, яке провів голова Сквирської РДА.

Під час засідання піднімалося питання, щодо готовності до використання пересувного пункту обігріву Сквирського РС ГУ ДСНС та координації діяльності Сквирського РВ ГУ НП України в Київській області, Сквирського РС ГУ ДСНС України в Київській області, дорожніх служб в районі щодо місць організованого відстою автотранспорту та перевезення пасажирів на території Сквирського району.