Дата публікації 25.4.2018 15:25:34

25 квітня під керівництвом голови райдержадміністрації В.В.Галюка відбулося засідання колегії РДА в якому взяли участь рятувальники.

На колегії були розглянуті і обговорені наступні питання:

1. Про підсумки виконання зведеного бюджету району за І квартал 2018 року.

2. Звіт завідувача сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Гаврилюк О.Я. про підсумки роботи сектору з реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури в 2017- I кварталі 2018р.

3. Звіт про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Буківської сільської ради

4. Звіт про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Домантівської сільської ради

5. Щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей у Сквирському районі у 2018 році.

6. Про хід двомісячника благоустрою населених пунктів в територіальних громадах району.

7. Про підготовку об’єктів соціально-культурного призначення Сквирського району до роботи в осінньо-зимових умовах 2018-2019 року.

8. Про хід реалізації пропозицій комісії Сквирської райдержадміністрації за підсумками перевірки роботи виконкому Антонівської сільської ради по здійсненню делегованих повноважень.

9. Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли на розгляд до Сквирської районної державної адміністрації, виконання вимог Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 у 2015 року” у І кварталі 2018 року..

10. Про стан виконавської дисципліни, виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, Київської обласної, районної державних адміністрації у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконавчих комітетах міської та сільських рад у І кварталі 2018 року.

З усіх розглянутих питань були прийняті відповідні рішення та затверджені пропозиції.