22 травня рятувальники Сквирського РС завітали до Оріховецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» та з метою відпрацювання дій в разі надзвичайної ситуації провели навчальну евакуацію учнів з приміщення школи

Дата публікації 22.5.2018 15:32:52

22 травня рятувальники  Сквирського РС завітали до  Оріховецького  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» та з метою відпрацювання дій в разі надзвичайної ситуації провели навчальну евакуацію учнів з приміщення школи. В рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» надзвичайники розповіли школярам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про правила відпочинку на водних об’єктах, про дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах та в лісі. Також надзвичайними зробили акцент на  небезпеку, яку несуть вибухо-небезпечні та невідомі предмети, розповіли про порядок дій в разі їх виявлення.

Під кінець бесіди рятувальники  нагадали школярам телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області