(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

22 березня рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області взяли участь у загальношкільних батьківських зборах Сквирського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІст №5-дитячий садок».

 
Дата публікації 23.3.2018 10:47:50
 

22 березня рятувальники  Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області взяли участь у загальношкільних батьківських зборах Сквирського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІст №5-дитячий садок».

Надзвичайники  розповіли батькам про небезпеку, що чатує на їхнії дітей в школі, вдома та на вулиці. Донесли до слухачів інформацію про дотримання правил безпеки життєдіяльності їхніх чад, а саме про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів. Взв’язку з підвищенням температури повітря та настанням весни, особливу увагу рятувальниками  було звернено на правила поведінки   дітей та дорослих  на льоду, який є надзвичайно крихким, та несе загрозу для їх життя.

Також працівники ДСНС нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки життєдіяльності.

 Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: