22 березня рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області взяли участь у загальношкільних батьківських зборах Сквирського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІст №5-дитячий садок».

Дата публікації 23.3.2018 10:47:50

22 березня рятувальники  Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області взяли участь у загальношкільних батьківських зборах Сквирського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІст №5-дитячий садок».

Надзвичайники  розповіли батькам про небезпеку, що чатує на їхнії дітей в школі, вдома та на вулиці. Донесли до слухачів інформацію про дотримання правил безпеки життєдіяльності їхніх чад, а саме про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів. Взв’язку з підвищенням температури повітря та настанням весни, особливу увагу рятувальниками  було звернено на правила поведінки   дітей та дорослих  на льоду, який є надзвичайно крихким, та несе загрозу для їх життя.

Також працівники ДСНС нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки життєдіяльності.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області