Дата публікації 22.5.2018 10:11:45

21 травня відбулося засідання комісії Сквирської РДА з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  під головуванням першого заступника Голови РДА., в якому взяли  участь представник  Сквирського РС.

На засідання  розглядалися наступні питання:

1. Про підготовку об’єктів соціальної сфери Сквирського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

1. Про стан пожежної та техногенної безпеки об’єктів підвідомчих відділу культури Сквирської райдержадміністрації.

1. Про організацію та проведення спеціальних об’єктових тренувань з питань цивільного захисту.

1. Про заходи щодо запобігання загибелі  людей на водних об’єктах у весняно-літній період 2018 року.

По закінченню були підведені підсумки роботи комісії, дані конкретні доручення виконавцям.