21 травня інспекторським складом Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено планову перевірку Тхорівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок»

Дата публікації 21.5.2018 15:38:47

21 травня  інспекторським складом Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено планову перевірку Тхорівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок»

Під час перевірки з відповідальними особами були проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі.

Оглянуто, електрообладнання, наявність зовнішнього та внутрішнього водопостачання,  первинні засоби пожежогасіння.

Особливу увагу звернули на стан шляхів евакуації, наявність автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення.

Сквирський РС ГУ ДСНС