21 березня, працівники Сквирського районного сектору провели планову перевірку дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки Релігійної Громади Української Православної Церкви Хресто-Воздвиженська Церква с.Самгородок

Дата публікації 21.3.2018 14:23:32

З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій в культових спорудах, 21 березня, працівники Сквирського районного сектору провели планову перевірку дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки Релігійної Громади Української Православної Церкви Хресто-Воздвиженська Церква  с.Самгородок.

Під час огляду стану приміщень і територій церкви особлива увага звертається на стан електромережі, протипожежні водойми, наявність та утримання первинних засобів пожежогасіння, утримання евакуаційних виходів, розташування відкритого вогню. Настоятеляю, було наголошено на заборону використання побутових електронагрівальних приладів, без відповідних підставок та в місцях де це непередбачено. Також, була роздана наочна агітація «Правила безпечного Великодня» для розміщення останніх на видних місцях.

Рятувальники побажали святиму отцю, безпечних богослужінь на радість прихожанам.