Дата публікації 23.10.2018 11:27:59

19 жовтня в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники  Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з учнями Буківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок».  Школярам  розповіли про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів, пожежну безпеку в осінньо-зимовий період .

Також дітям нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області