Дата публікації 20.6.2018 10:19:13

19 червня працівники Сквирського районного сектору та працівники Головного управління ДСНС України у Київській області провели планову перевірку стану пожежної безпеки будівль та території  ТОВ «Фірма Грона». Під час перевірки з відповідальними особами були проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі.

Рятувальниками на об'єкті оглянуто електрообладнання, внутрішні пожежні крани, укомплектування їх рукавами та стволами, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння.

В ході перевірки рятувальники звернули особливу увагу на стан шляхів евакуації, наявність автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення.