Дата публікації 16.1.2019 16:46:4

16 січня начальник Сквирського РС ГУ ДСНС взяв участь у засіданні міжвідомчого оперативного штабу Сквирської РДА. Нарада відбулася з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації,  районної ради, державних служб, установ, підприємств різних форм власності, представників засобів масової інформації.

На нараді було розглянуто питання по виконанню доручення голови Сквирської РДА «Про роботу дорожніх служб  в районі, готовність підрозділу Сквирського РС ГУ ДСНС України в Київській області до роботи в складних погодних умовах» та «Про дотримання температурного режиму в закладах освіти,медичних закладах та закладах соціальної сфери»

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області