15 травня інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено перевірку стану пожежної безпеки будівль та території ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів»

Дата публікації 15.5.2018 16:48:47

15 травня інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено перевірку стану пожежної безпеки будівль та території  ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів». Під час перевірки з відповідальними особами були проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі.

Рятувальниками на об'єкті оглянуто електрообладнання, внутрішні пожежні крани, укомплектування їх рукавами та стволами, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння.

В ході перевірки рятувальники звернули особливу увагу на стан шляхів евакуації, наявність автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення.