Дата публікації 17.12.2018 10:53:49

14 грудня працівниками Володарського районного сектору спільно із залученням місцевих ЗМІ було проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Шапіївської сільської ради щодо навчання населення правилам пожежної безпеки та попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них.

Під час проведення відпрацювання проведено подвірні обходи житлових будинків, звернуто увагу власників на стан утримання приладів пічного опалення та електроприладів, газових приладів,  батьків проінформовано про  виникнення пожеж через дитячі пустощі з вогнем. Особливу увагу звернули на одиноких пристарілих громадян, а також на тих, хто залишився у скрутній життєвій ситуації.

Під час бесід громадянам роз’яснено основні вимоги правил пожежної безпеки, доведено статистику із виникнення пожеж та основні причини пожеж,наголошено про небезпеку порушення правил пожежної безпеки в побуті.

Крім того, під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи громадянам були роздані пам’ятки соціального змісту про дотримання правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.