(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

13.11.2018 року проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’янювальну роботу серед населення Домантівської сільської ради

 
Дата публікації 14.11.2018 16:27:52
 

 З метою попередження пожеж та загибелі, травмування на них громадян працівниками Сквирського районного сектору 13.11.2018 року проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’янювальну роботу серед населення Домантівської сільської ради. Працівники ДСНС завітали до помешкань громадян і внесли свої пропозиції щодо усунення недоліків, що стосуються пожежної безпеки, з метою збереження життя і здоров'я кожної людини у майбутньому. Також рятувальники провели із жителями села Домантівка профілактичні бесіди, під  час яких були підняті актуальні теми, а саме:  «Правильна експлуатація пічного опалення та електромережі», «Сірники – дітям не іграшка!» «Дії вразі знахідки вибухо-небезпечних та невідомих предметів».

Рятувальники нагадали громадянам важливу інформацію, яка може врятувати їхнє життя, а також роздали пам'ятки, на яких відображені правила безпечної поведінки під час виникнення пожежі або її уникнення.

Обігрівайте житло безпечно та не робіть необдуманих вчинків, ризикуючи своїм життям !!!

                                       Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: