Дата публікації 13.9.2018 11:28:50

13 вересня в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники  Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з вихованцямиСквирськогодошкільного навчального закладу № 1 «Світанок». Рятувальники розповіли дітлахам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті,небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів.

Вихованцям садочку нагадали телефони екстрених служб та вручили  інформаційні листівки з питань безпеки та розмальовки .

Такожпрацівники ДСНС вихованцям дитячого садка продемонстрували мультфільм на протипожежну тематику. Діти були в захваті від зустрічі з рятувальниками.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області