13 серпня співробітники Сквирського районного сектору Головного управління ДСНС у Київській області провели рейд на водних об'єктах Сквирського району

Дата публікації 13.8.2018 16:4:12

З метою попередження випадків загибелі людей на водних об’єктах,  13 серпня співробітники Сквирського  районного сектору Головного управління ДСНС у Київській  області провели рейд на водних об'єктах Сквирського району. Під час бесід з відпочиваючими рятувальники у першу чергу попередили про заборону купатись у невстановленому для цього місці, наголосили і на тому, що дуже   небезпечним є вживання спиртних напоїв при відпочинку біля водоймищ, а такожнаголосили дорослим не залишати дітей без нагляду ні на хвилину та постійно навчати правилам безпеки.

Щоб жителі району постійно пам’ятали правила безпечного відпочинку на водоймах

рятувальники вручили профілактичні листівки та розмістили їх на інформаційних дошках.