13 листопада працівники Сквирського районного сектору провели профорієнтаційний захід серед випускників Сквирської ЗОШ І-ІІІст №2

Дата публікації 14.11.2018 16:5:17

13  листопада працівники Сквирського районного сектору провели профорієнтаційний захід серед випускників Сквирської ЗОШ І-ІІІст №2. Рятувальники розповіли про роботу пожежно-рятувальних підрозділів, а також надали інформацію щодо умов вступу до навчальних закладів ДСНС у 2018 році, напрямів підготовки та спеціальностей, особливостей навчання та проходження служби.

Також в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники   розповіли учням про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів, пожежну безпеку в осінньо-зимовий період

Дітям нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки.