(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

12.10.2018 року проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’янювальну роботу серед населення м. Сквира

 
Дата публікації 16.10.2018 15:46:1
 

Проведення профілактичних відпрацювань фахівцями ДСНС України - є одним із методів боротьби з пожежами у житловому секторі. Зважаючи на невтішну статистику, яка спостерігається з настанням опалювального сезону щодо кількості загиблих на пожежах у побуті жителів Сквирщини, рятувальники посилюють профілактичні відпрацювання населених пунктів.

 Основними причинами виникнення займань і як наслідок загибелі людей є саме власна недбалість громадян та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки у побуті.

Тому працівниками Сквирського районного сектору ,  12.10.2018 року проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’янювальну роботу серед населення м. Сквира із залученням фахівців Сквирського ВП ГУ НП , управління соціального захисту населення Сквирської РДА, Сквирського РП ПАТ «Київобленерго», Сквирської дільниці Білоцерківської ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» та депутатським активом міської ради. В ході заходу здійснено обхід домоволодінь багатодітних та сімей які опинилися в складних життєвих умовах, одиноких людей та інвалідів, проінструктовано населення щодо правил безпеки як у побуті, так і на вулиці, про дії вразі знахідки вибухо-небезпечних та невідомих предметів.

                                                                                                  Сквирський РС ГУ ДСНС

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: