08 травня рятувальники Сквирського РС завітали до Великополовецького НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» та з метою відпрацювання дій в разі надзвичайної ситуації провели навчальну евакуацію учнів з приміщення школи

Дата публікації 10.5.2018 14:5:54

08 травня рятувальники  Сквирського РС завітали до  Великополовецького НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» та з метою відпрацювання дій в разі надзвичайної ситуації провели навчальну евакуацію учнів з приміщення школи. Також рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» надзвичайними розповіли школярам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів.

Також дітям нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області