06 вересня з метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них, рятувальники Сквирського РС провели роз'яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті серед населення м.Сквира.

Дата публікації 7.9.2018 14:3:15

06 вересня  з метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них, рятувальники Сквирського РС провели роз'яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті серед населення м.Сквира.

А щоб громадяни не забували правила пожежної безпеки їм було роздано тематичні листівки. Також  працівники ДСНС розповіли про наслідки дитячих пустощів, чим нагадали постійно розповідати дітям про небезпеку нехтуванням правилами пожежної безпеки та вибухонебезпечних знахідок.