05 липня працівники Сквирського районного сектору прийняли участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сквирської райдержадміністрації

Дата публікації 6.7.2018 12:28:44

05 липня працівники  Сквирського районного сектору прийняли участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сквирської райдержадміністрації.

На засіданні розглянуто наступні питання:

1. Про розгляд проблемного питання, яке внесено в інтерактивну систему локації проблем «Увага!UA» щодо виробничої діяльності газозаправного модуля та мобільної колонки на території ТДВ «Сквирський вентиляторний завод».
  2. Про  результати проведених Сквирським РС ГУ ДСНС України в Київській області перевірок навчальних закладів.
  3. Про результати перевірки стану пожежної та техногенної безпеки центральної районної лікарні.
  4. Про забезпечення протипожежного захисту місць збирання та зберігання урожаю у 2018 році.
  5. Про затвердження Плану залучення сил і засобів для гасіння пожеж на сміттєзвалищах міста і району.
  6. Про затвердження Плану роботи постійної комісії Сквирської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2 півріччя 2018 року.