Дата публікації 5.4.2018 12:54:28

04 квітня відбулося засідання комісії Сквирської РДА з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  під головуванням Голови РДА., в якому взяли  участь представник  Сквирського РС.

На засідання  розглядалися наступні питання:

1. Про ремонт державних автодоріг та доріг загального користування місцевого значення в межах Сквирського району.
  2. Про заходи із забезпечення протипожежного захисту в природних екосистемах, особливо у лісових масивах у весняно-літній пожежонебезпечний період 2018 року на території Сквирського району.
  3. Про створення підрозділів місцевої пожежної охорони.
  4. Щодо відзначення християнського свята Великодня (Пасхи) та про стан протипожежного захисту культових закладів Сквирського району.
  5. Щодо захворюваності на вірусний гепатит А в Сквирському районі.
  6. Про хід інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.

По закінченню були підведені підсумки роботи комісії, дані конкретні доручення виконавцям.