(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Наш успіх – у спільній праці, дорогі земляки

Наш успіх – у спільній праці, дорогі земляки

Завтра відзначаємо День міста. Для громади це не лише свято розваг, відпочинку, приємних зустрічей та спілкування, це – підсумок відповідальної праці, старань, ентузіазму, ідей, втілення в життя багатьох задумів та проектів, що впливають на якість надання послуг й поліпшення життя краян. Я сердечно вітаю з такої приємної нагоди сквирян, гостей, друзів, меценатів, бажаю щастя і добра, родинного тепла й благополуччя, любові й наснаги, вагомих здобутків у всіх справах в рідній мирній Україні.

За традицією, підіб’ю короткий підсумок нашої спільної роботи. З початку ни-нішнього року вдалося задати тон на низку добрих справ, скоординувавши зусилля на важливих напрямках: соціальному, благоустрої та перспективі капітального будівництва. Перший спектр, звісно, передусім залежить від наповнення місцевої скарбниці. Протягом січня-серпня дохідну частину зведеного бюджету міста виконано у сумі 10744,7 тис. грн. при плані 8955,9 тис. грн., до загального фонду на-дійшло 10111,3 грн. замість передбачених 8493,6 грн. Основне джерело її наповнення: акцизний податок з реалізації су-б’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 3837,1 тис. грн., найбільшими платниками якого є ПП «ОККО «Нафтопродукт», ТОВ «Тех-арт-буд» (АЗС «Авіас»), ТОВ «АТБ маркет», ТОВ «Альянс-холдинг» (торгова марка АЗС «Шел»), ТОВ «Європаливо» (АЗС «ТНК»); єдиний податок – 3364,9 тис. грн., най-більша сума - 2589,6 тис. грн. - надійшла від фізичних осіб-підприємців; податок на майно, який включає плату за землю, податки транспортний, на нерухоме  майно, відмінне від земельної ділянки, - 2058,2 тис. грн., найбільше за землю сплатили ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», ФГ «Зоря», ПП «Росава-Агро», Білоцерківська філія ВАТ «Київоблгаз». До спеціального фонду бюджету отримано 633,4 тис. грн., зокрема, від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності, при плановому показнику 350 тис. грн., фактично надійшло 562,1 тис. грн.

На видатки із загального фонду міста спрямовано 7117,8 тис. грн., спеціального – 1745,3 тис. грн. Проведено ремонт мережі освітлення вулиць Незалежності, Успенської, провулку Поштовий, доріг – по вулицях Богачевського, Гоголя, Будьонного, Липовецькій, Соборній, Мельника, Академіка Кононського, Червоній, Відродження, Січової, Шолом Алейхема, площі Героїв Небесної Сотні, провулку Гоголя, тротуарів, стоянок, під’їздів, мосту по вул. Слобідській, бювету по вул. Київській, знаку «Сквира», влаштовано біло-щебеневе покриття на цвинтарі по вул. Липовецькій, бетонну огорожу – по вул. Маслова, оздоблено декоративні клумби по вул. Богачевського, придбано металеві оцинковані контейнери, декоративні лавки, бензокоси, шість камер відео-спостереження, гранітний пам’ятний знак воїнам АТО, кабель АВбШв. Виготовлено проектно-кошторисні документації на реконструкцію: мережі освітлення по вулицях Богачевського, Максима Рильського, Соборній, Липовецькій, Червоній, провулках Гоголя та Якушкіна, мережі водопостачання масиву «Ярки».

Профінансовано місцеві програми: со-ціального захисту та соціального забезпечення, підтримки розвитку фізичної культури і спорту, заходів мобілізації, висвітлення роботи міської ради, «Обдарована молодь».

Значний обсяг робіт виконує КП «Сквирське комунальне господарство» під керівництвом О.П. Скарбовійчука. Першочергова увага звертається на благоустрій. Встановлено 100 баків для збору  твердих побутових від-ходів, що дало можливість покращити стан у місті. З початку року вивезено їх майже 800 кубічних метрів, ліквідовано стихійне сміт-тєзвалище по вулиці Пушкіна. Відремонтовано дитячі майданчики по вул. Відродження й М. Рильського. На кільці по вул. Соборній замінено опору освітлення ліхтарями, виготовлено декоративний надпис «Сквира вітає», впорядковано клумби, насаджено багаторічні трави, у парку та в центрі міста посаджено 10 ялинок, по вул. Богачевського оздоблено 38 клумб, на шести у центрі висаджено однорічні квіти. З квітня у місті постійно працює три робітники благоустрою, які обкошують вулиці, прибудинкові території.

Комунальне господарство експлуатує та обслуговує 59 кілометрів водопровідних мереж, 34 каналізаційних, 6 каналізаційно-насосних станцій, 5 водонапірних башт, 14 артезіанських свердловин, каналізаційно-очисну споруду, водопровідно-насосну станцію другого підйому, 5 бюветів. Послугами користуються 6300 абонентів та понад 150 підприємств, установ, суб’єктів підприємницької діяльності. Цього року чи не вперше за останні десятиліття у спекотний серпневий піковий час вдалося забезпечувати населення водою безперебійно. На артсвердловинах замінено 7 насосів, встановлено 10 люків замість знищених або вкрадених, ліквідовано 12 поривів на мережі, на напірному каналізаційному колекторі по вул. Пустоварівській, відновлено працездатність артсвердловини по вул. Щорса, виконано багато іншої роботи. Ранньої весни привели у належний стан усі кладовища, на ярківському та новому відремонтували шляхові під’їзди тощо.

Усі ми прагнемо жити в ошатному, красивому місті, пишатися здобутками співвітчизників. Але власну долю найперше творимо самі. Тому так важливо акумулювати зусилля в єдине ціле, підтримувати вже зроблене і йти шляхом удосконалення та розвитку. Перед собою ставимо більш, ніж амбітні завдання. Треба приступати до ремонту та серйозної реконструкції приміщення колишнього кінотеатру «Зірка», на що потрібні солідні капіталовкладення. Триває реконструкція центрального парку, що біля районного Будинку культури. До завершення року там буде встановлений новий дитячий майданчик та оновлено танцювальний. Парк набуде нового дихання і стане гарним місцем для відпочинку. Хочеться сподіватися, що наші наміри підтримають сквиряни, найголовніше, аби бережним було ставлення до усього, що робиться для нашого спільного блага. Поруч – районний народний краєзнавчий музей, що дозволяє поєднувати корисне з приємним.

Міська рада цього року докладає максимум зусиль до того, аби якісно провести ремонт прибудинкових територій. Вже виділені кошти на розробку проектно-кошторисної документації з цією метою на вул. Богачевського, 53, Соборній, 29, Київській, 5. На капремонт прибудинкової території по вул. Богачевського, 53 вже й кошти передбачені – 500 тис. грн. Маємо намір придбати ще 4 камери відео-спостереження, 6, як я вже зазначав, цього року купили. Це дасть можливість впливати на злочинні прояви, допомагати місцевій поліції відстежувати реальну картину речей, що мають місце у щоденному побуті. Поставлено завдання у 2017 році капітально відремонтувати дорогу по вул. Залізничній, вже виготовляється проектно-кошторисна документація. Приємно, що зрушилось з місця спорудження в м. Сквирі житла. Будинок по вулиці  Богачевського – цьому підтвердження.

Я коротко зупинився на більш основних аспектах нашої щоденної господарської діяльності, якою засвідчуємо свою відповідальність перед вами, наші шановні жителі. Є ще чимало нерозв’язаних проблем, у тому числі й з облаштуванням ринку в центрі міста тощо, однак почергово дійдемо до усіх. Дякую наповнювачам скарбниці місцевого бюджету, підприємливим людям, кожному з вас, дорогі сквиряни, за позицію у підтримці виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку великої сквирської громади.

Мені приємно чути на прийомах приємні відгуки про нашу роботу, самокритично сприймаю на адресу міськради зауваження, завжди радий новим ідеям та пропозиціям. Ми - відкриті, рішення на сесіях приймаються винятково з урахуванням думок та побажань жителів міста. З низки питань проведено 5 громадських слухань, що є свідченням дотримання демократії та волевиявлення кожного жителя громади. З початку року на особистому прийомі міського голови побувало 84 чоловіки, до міськради надійшло 974 звернення громадян. Поза увагою не залишається жодна людина, насамперед та, яка потрапила у важку життєву ситуацію. Надається допомога, минулої зими виділялись дрова. За кошти міськради відритий та утримується ФАП на дослідній станції. На нещодавній сесії депутати проголосували за підтримку й місцевої рятувальної служби. Налагоджено співпрацю з учасниками АТО, маємо програму з їх підтримки. Кращі учні шкіл відзначаються стипендією міського голови, що є немаловажним фактором у вихованні грамотного, перспективного, висококваліфікованого фахівця надалі.

Дорогі сквиряни! Дозвольте вклонитися вам за працю, за успіх, за надію, за любов. За ваші чесність і цілеспрямованість, згуртованість і відданість національній ідеї, мужність і професіоналізм. За те, що невпинно творите історію рідної Сквири. Саме ви, педагоги й науковці, лікарі й культпрацівники, інженери й технологи, військовослужбовці й волонтери, будівельники й пекарі, швачки й торговельники, учні й студенти, домогосподарки й ветерани, наші найменшенькі українці, є надзвичайно міцними у поєднанні духу й снаги задля зміцнення нашої державності, відстоювання інтересів рідної України у нинішній складний і відповідальний час, коли на Сході точиться боротьба за мир. Нехай у цьому благому ділі нас супроводжує і захищає Господь. Зі святом, дорогі мої земляки! З Днем міста!

Валерій СКОЧКО,

Сквирський міський голова.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: