(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Від 8 жовтня 2018 року № 34-ОД Про скликання чергової тридцять другої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

 
Дата публікації 08.10.2018 13:30:27
 

СКВИРСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 8 жовтня 2018 року            № 34-ОД

Про скликання чергової тридцять другої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

                  

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», СКЛИКАТИ чергову тридцять другу сесію Сквирської міської ради VІІ скликання 6 листопада 2018 року о 10-й годині в залі засідань Сквирської районної ради та внести на розгляд міської ради питання:

Про скликання чергової тридцять другої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

                  

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за 9 місяців 2018 року.
 2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №551-26-VII від 26 грудня 2017 року «Про бюджет міста Сквира на 2018 рік».

ДОПОВІДАЄ: Тернова М. В. – начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради.

 1. Про затвердження  Порядку розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Сквира
 2. Про розгляд міських цільових програм на 2019 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

5.     Про затвердження нової редакції «Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інфраструктури міста Сквира»

ДОПОВІДАЄ: Сікорська О. М. – начальник юридичного відділу.

 1. Про надання дозволу Сквирській районній раді на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування орієнтовною площею 0,1471 га по вулиці Соборна, 53 (колишня Леніна) м. Сквира.
 2. Про надання дозволу Сквирській районній раді на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування орієнтовною площею 0,4552 га по вулиці Максима Рильського, 62 (колишня Карла Маркса), м. Сквира.
 3. Про надання дозволу Сквирській районній раді на розробку документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування орієнтовною площею 0,0713 га по вулиці Слобідська номер 94, м. Сквира.
 1. Про затвердження детального плану території під облаштування зупинки приміського типу загальною площею 1,28 га на площі Героїв Небесної Сотні в м. Сквира Київської області з урахуванням пропозицій містобудівної ради.
 2. Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та нерухомого майна, визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах на території м. Сквира.
 3. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 5. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
 6. Про сплату авансового внеску з метою подальшого продажу земельної ділянки  по вул. Соборна,53 б в м. Сквира.
 7. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування будівель торгівлі ФОП Асламович З.Г. за адресою м. Сквира вул. Київська,25а.
 8. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування будівель торгівлі ФОП Асламович Г.В. за адресою м. Сквира вул. Соборна,30.
 9.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 2 земельних ділянок у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» загальною орієнтовною площею 0,0026 га по вул. Незалежності у м.Сквира.
 10.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 7 земельних ділянок у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» загальною орієнтовною площею 0,0062 га у м.Сквира Київської області.
 11. Про припинення дії договору оренди землі, укладеного між Сквирською міською радою та ТОВ «Будівельна компанія ВТМ» від 11.06.2015 року.
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Агора -3” за адресою м. Сквира вул. Богачевського,9 а.
 13. Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,0581 га, яка знаходиться у власності Яценюк Тамари Вікторівни.
 14. Про передачу у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянину Мукало Євгенію Олександровичу по вул. Незалежності, 47 у м. Сквира.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Медведєвій Руслані Сергіївні по вул. Короленка, 53  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 16. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 203,00 кв.м, що належить до земель комунальної власності Сквирської міської ради  по вул. Кібенка, 49, у м.Сквира, Сквирського району Київської області та підлягає продажу.
 17. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 247,00 кв.м, що належить до земель комунальної власності Сквирської міської ради  по вул. Успенська,49, у м.Сквира, Сквирського району Київської області та підлягає продажу.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, що розташована за адресою по вул. Богачевського, 33 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс».
 19.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, що розташована по  вул. Богачевського, 42 б  у м. Сквира, виготовлений ТОВ “Лідер Плюс”.
 20.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, що розташована за адресою по вул. Богачевського, 70 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс».
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, що розташована по вул. Соборна, 30 б  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс».
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Алейніковій Лідії Іванівні по вул. Панаса Мирного, 25 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс».
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Локостову Юрію Володимировичу по вул. Садова,21 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Локостову Юрію Володимировичу по вул. Садова, 21 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Давидюк Івану Івановичу по пров. Садовий,7 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 26.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Давидюк Івану Івановичу по пров. Садовий, 7 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 27.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Вікарчук Інні Василівні по вул. Мічуріна,81  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Козак Софії Петрівні по вул. Лугова,48  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 29.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Мельничуку Анатолію Мусійовичу по вул. Фруктових садів,5 а у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Левенчуку Віталію Володимировичу по вул. Грушевського, 24 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Петриченку Рустаму Павловичу по вул. Успенська,18  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Іванець Тетяні Олександрівні по вул. Садова, 21 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Конопко Петру Михайловичу по вул. Слобідська,27 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 34.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Запальському Станіславу Броніславовичу по пров. Мічуріна,1 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Поліщук Неонілі Миколаївні по пров. Архітектурний, 3  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Коршун Миколі Миколайовичу по вул. Співоча,9  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється у власності Релігійної громади Свідків Єгови у Голосіївському районі м.Києва, що розташована  по пров. Гоголя, 10 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Постоюку Анатолію Миколайовичу по вул. Кобзаря,16 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Постоюку Анатолію Миколайовичу по вул. Кобзаря, 16 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Зубрію Володимиру Семеновичу по вул. Польовій,93 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кожевній Ользі Степанівні по вул. Ольшевського,11 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Корбут Ірині Іванівні по вул. Лугова, 46 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Бухенській Олені Володимирівні по вул. Некрасова, 26 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бленді Ніні Петрівні по пров. Слобідський,1а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Бленді Ніні Петрівні по пров. Слобідський, 1а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гогулі Світлані Вікторівні по вул. Перемоги,19  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Борисевичу Сергію Сергійовичу по вул. Слобідська,55  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянці Борисевич Тетяні Захарівні, громадянину Борисевич Сергію Сергійовичу по вул. Слобідська,55 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Марун Людмилі Іванавні по вул.Стаханова, 67 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»

58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гуменюку Олексію Івановичу по вул. Стаханова,67  у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович»

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Чакуну Петру Івановичу по вул. Сонячна, 53 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Лісовій Олені Петрівні по вул. Богачевського, 4 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Данилюк Наталії Станіславівні по вул. Пушкіна, 23 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Золотаревич Олені Федорівні по пров. Кільцевий, 1 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Козійчук Ніні Василівні по вул. Архітектурна, 19 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Свистун Наталії Вікторівні по вул. Франка, 21 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Савченко Віталію Юрійовичу по вул. Короленка, 4 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Бірюковій Лідії  Іллінічні по вул. Шевченка, 103 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Матеєнко Галині Степанівні по вул. Мельника, 26  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Майданюк Євгенії Віталіївні по вул. Абрикосова,20  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

 

Міський голова                                   В.А.Скочко

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: