(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Від 8 травня 2019 року №46-КП/1 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади Сквирської міської ради

 
Дата публікації 15.5.2019 10:2:7
 

СКВИРСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 8 травня 2019 року     №46-КП/1

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади Сквирської міської ради

 

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні» від 7 червня 2001 року №2493-III, на підставі рішення сесії Сквирської міської ради від 11.04.2019 року №926-39-VІІ «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 19 грудня 2018 року №842-36-VІІ «Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради на 2019 рік»:

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади:
  • Головного спеціаліста із соціальних питань загального відділу Сквирської міської ради.

Вимоги до кандидата:

  • громадянин України;
  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра за спеціальністю «Правознавство», «Документознавство та інформаційна діяльність»;
  • стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді спеціаліста не менше 3 років;
  • знання чинного законодавства, інших нормативно-правових актів та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень вакантної посади, основ діловодства та правил ділового етикету;
  • досконале володіння державною мовою;
  • вміння працювати на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Перелік документів: заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування, заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографія, копія паспорта, копія ідентифікаційного номера, копія документів про освіту, підтвердження про заповнення декларації кандидата на посаду в Єдиному державному реєстрі декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), додаткові відомості про наявність наукових праць та винаходів, перемог у конкурсах, тощо, додається за бажанням кандидатів.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення (до 17-00 18.06.2019 року) за адресою: м.Сквира, вул.Богачевського, 28, Сквирська міська рада (додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом бухгалтерського обліку та кадрової роботи Сквирської міської ради).

Конкурс проводиться у формі іспиту.

Телефон для довідок: 5-25-63.

  1. Провести іспит на заміщення вакантної посади 20.06.2019 року о 10-00.
  2. Керуючому справами виконавчого комітету Іщенко М.М. подати повідомлення про оголошення конкурсу для опублікування в районну газету «Вісник Сквирщина» та на офіційний сайт Сквирської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Іщенко М.М. та на начальника відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи – головного бухгалтера Тернову М.В.

 

Міський голова                                                       В.А.Скочко

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: