(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Від 31 жовтня 2016 року №66-ОД Про підготовку проекту бюджету міста Сквира на 2017 рік та прогнозу бюджету міста на 2018 - 2019 роки

 
Дата публікації 7.11.2016 10:7:50
 

СКВИРСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 31 жовтня 2016 року №66-ОД 

 

Про підготовку проекту бюджету міста Сквира

на 2017 рік та прогнозу бюджету міста

на 2018 - 2019 роки

 

З метою своєчасного та якісного складання проекту бюджету міста Сквира на 2017 рік та прогнозу бюджету міста на 2018 - 2019 роки, відповідно до статті 75 Бюджетного кодексу України, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 1 липня 2016 р. №399 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2017 рік та основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 - 2019 роки», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Створити робочу групу по питанню підготовки проекту бюджету міста Сквира на 2017 рік та прогнозу бюджету міста на 2018 - 2019 роки у складі, згідно з додатком 1 до даного розпорядження.

2. Відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради (Тернова М.В.):

2.1. Забезпечити організацію роботи та дотримання порядку з формування проекту бюджету міста Сквира на 2017 рік згідно з нормами Бюджетного кодексу України, регламенту Сквирської міської ради та інших нормативно-правових актів, які стосуються бюджету міста на 2017 рік.

2.2. Опрацювати з робочою групою попередні розрахунки, подані одержувачами бюджетних коштів до проекту бюджету міста Сквира на 2017 рік.

2.3. Підготувати та подати на розгляд виконавчого комітету Сквирської міської ради проект рішення «Про схвалення індикативних прогнозних показників бюджету міста Сквира на 2018 - 2019 роки» в листопаді 2016 року.

2.4. Провести аналіз бюджетних запитів, поданих одержувачами бюджетних коштів до проекту бюджету міста Сквира на 2017 рік, та підготувати пропозиції щодо їх включення до проекту бюджету міста на 2017 рік.

2.5. Підготувати та подати проект бюджету міста Сквира на 2017 рік для затвердження Сквирською міською радою до 25 грудня 2016 року (частина друга статті 77 Бюджетного кодексу України).

 

 

3. Для формування дохідної частини проекту бюджету міста Сквира на 2017 рік та прогнозу бюджету міста на 2018 – 2019 роки забезпечити подання до відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи міської ради в термін до 20 листопада 2016 року розрахунків, аргументованих пояснень та аналізу обсягів надходжень податків і зборів (обов’язкових платежів), які відповідно до частини першої статті 76 Бюджетного кодексу України повинні містити інформацію щодо бюджетних показників за попередній, поточний (очікуваний 2016 рік), плановий бюджетний період 2017 року та наступні два бюджетні періоди 2018 – 2019 років:

3.1. Відділом з питань підприємництва, містобудування та землекористування міської ради (Іващенко Н.В.):

1) розрахунків очікуваних надходжень у 2016 році та прогнозних обсягів надходжень на 2017 – 2019 роки коштів по: акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів; земельному податку та орендній платі; податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; єдиному податку; орендній платі за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, яке перебуває в комунальній власності; продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення та відчуженню майна, що знаходиться в комунальній власності;

2) розрахунків очікуваних надходжень по продажу землі до кінця 2016 року та в 2017 році, при цьому додати перелік земельних ділянок, які планується виставити на продаж (з зазначенням платника, адреси, їх площі, орієнтовної ціни продажу) і прогнозних обсягів надходжень на 2018 – 2019 роки;

3) розрахунків очікуваних надходжень коштів від відчуження майна на 2017 – 2019 роки, яке перебуває в комунальній власності і уточнений перелік об’єктів, що планується приватизувати до кінця 2016 року, а також перелік об’єктів приватизації на 2017 – 2019 роки (з зазначенням місця розташування, площі та орієнтовної вартості по кожному об’єкту).

3.2. Сквирським відділенням Білоцерківської ОДПІ Головного управління ДФС у Київській області інформації щодо:

1) очікуваних у 2016 році та прогнозних надходжень у 2017 – 2019 роках в розрізі податків і зборів, що зараховуються до бюджету міста Сквира з аргументованими поясненням до них та аналізом основних тенденцій (стаття 191.1.26. Податкового кодексу України);

2) очікуваного у 2016 році та прогнозного на 2017 рік обсягу заборгованості за податками і зборами, що зараховуються до бюджету міста;

3) очікуваного у 2016 році та прогнозного на 2017 рік обсягу податкового боргу, який планується погасити за рахунок вжиття заходів примусового стягнення та підвищення платіжної дисципліни платників податків.

 

 

4. Для формування видаткової частини проекту бюджету міста Сквира на 2017 рік одержувачам бюджетних коштів, які фінансуються у 2016 році з бюджету міста, забезпечити подання до відділу бухгалтерського обліку і кадрової роботи Сквирської міської ради в установлені ним терміни:

4.1. Попередніх обґрунтованих розрахунків потреби обсягів видатків у розрізі кодів тимчасової класифікації видатків та кредитування і кодів економічної класифікації видатків з поясненням по кожному коду, а по спеціальному фонду – ще й у розрізі видів надходжень.

4.2. Затверджених міських цільових (комплексних) програм та змін до існуючих цільових (комплексних) програм у термін до 20 листопада 2016 року.

4.3. Комунальному підприємству «Сквирське комунальне господарство» (Скарбовійчук О.П.) розрахунків потреби в коштах на виконання робіт по благоустрою міста (в розрізі видів робіт), та капітальному ремонту об’єктів благоустрою з урахуванням виготовленої проектно – кошторисної документації (проекти титульних списків по благоустрою).

4.4. Комунальному підприємству «Сквирське комунальне господарство» (Скарбовійчук О.П.) пропозицій щодо переліку об’єктів, будівництво яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку та за рахунок видатків на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг та розрахунків потреби в коштах на виконання робіт по благоустрою міста (проекти титульних списків по благоустрою - видатки розвитку).

5. Одержувачам бюджетних коштів подати до відділу бухгалтерського обліку і кадрової роботи Сквирської міської ради у визначені ним терміни бюджетні запити у форматі програмно - цільового методу, в зв’язку з запровадження його починаючи з 2017 року на місцевому рівні (пункт 18 «Прикінцевих та перехідних положень» Бюджетного кодексу України), до яких додати розрахунки, аргументовані пояснення та аналіз обсягів видатків з обґрунтуванням необхідності додаткової потреби у них.

5.1. Під час підготовчої роботи зі складання бюджетних запитів на рік:

5.1.1. Здійснити оптимізацію витрат шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат, виходячи з необхідності забезпечення фінансовими ресурсами тільки тих видатків, що забезпечують здійснення основних функцій і завдань відповідних розпорядників бюджетних коштів.

5.1.2. Організувати роботу з розроблення заходів оптимізації видатків, у тому числі шляхом зменшення незахищених статей видатків, виконання яких з бюджету міста не мають чіткої законодавчої і нормативної регламентації.

5.1.3. Опрацьовувати запити, звернення, пропозиції щодо виділення коштів з бюджету міста, у тому числі учасників консультацій з громадськістю (зокрема, які залишилися на контролі після таких консультацій, проведених в попередньому році), і враховувати їх у разі доцільності та можливості реалізації за рахунок коштів

 

міського бюджету (виходячи з реальних фінансових можливостей міського бюджету та за умови, що вирішення порушених питань належить до компетенції органів місцевого самоврядування та видаткових повноважень бюджету міста, визначених Бюджетним кодексом України).

5.1.4. Обґрунтувати доцільність продовження терміну виконання міських цільових (комплексних) програм та провести оцінку їх ефективності за конкретними індикаторами результативності.

5.1.5. Забезпечити неухильне дотримання вимог частини четвертої статті 77 Бюджетного кодексу України.

5.1.6. Здійснити заходи щодо удосконалення мережі установ, які утримуються або отримують фінансову підтримку за рахунок коштів бюджету міста.

6. У разі внесення змін до Податкового кодексу України та Бюджетного кодексу України забезпечити перегляд та приведення виконавчим органом Сквирської міської ради та іншими органами виконавчої влади, які приймають участь у складанні проекту бюджету міста Сквира на 2017 рік та прогнозу бюджету міста  на 2018 – 2019 роки, розрахунків відповідно до чинного законодавства.

7. Установити, що у разі внесення змін до структури виконавчих органів Сквирської міської ради, територіальних органів виконавчої влади відповідальними виконавцями заходів щодо формування дохідної та видаткової частини проекту бюджету міста Сквира на 2017 рік та прогнозу бюджету міста на 2018 – 2019 роки є їх правонаступники.

8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                            В.А.Скочко

 

ПОГОДЖЕНО:

Секретар міської ради                                                 В.О.Бондар

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                                    С.І.Палієнко

 

Керуючий справами виконавчого комітету                М.М.Іщенко

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку

та кадрової роботи – головний бухгалтер                           М.В.Тернова

 

Начальник відділу з питань підприємництва,

землекористування і містобудування

Сквирської міської ради                                                        Н.В.Іващенко

 

Юрист Сквирської міської ради                                  В.Є.Ткаченко

 

ВИКОНАВЕЦЬ:

Заступник міського голови

з економічних питань                                                  Л.В.Сергієнко

 

 

 

Додаток 1

до розпорядження міського голови

від 31.10.2016 року №66-ОД

 

Склад

робочої групи з питання підготовки

проекту бюджету міста Сквира на 2017 рік

 

Сергієнко

Людмила Вікторівна

 

 

Палієнко

Сергій Іванович

 

Заступник міського голови з економічних питань,

керівник робочої групи

 

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, заступник керівника робочої групи

 

 

 

Адамчук

Леонора Юріївна

 

Спеціаліст І категорії – заступник головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи,

секретар робочої групи

 

 

 

Члени робочої групи:

 

 

 

Бондар

Вероніка Олегівна

 

Тернова Марина Валентинівна

 

Секретар Сквирської міської ради

 

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку і кадрової роботи Сквирської міської ради

 

 

 

Іващенко

Надія Василівна

 

Начальник відділу з питань підприємництва, містобудування та землекористування міської ради

 

 

 

Іщенко

Марина Михайлівна

 

Керуючий справами виконавчого комітету Сквирської міської ради

 

 

 

Скарбовійчук

Олександр Петрович

 

Добровольський Володимир Олександрович

 

Тибулевич

Вадим Вікторович

 

Начальник комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство», голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища (за згодою)

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів (за згодою)

 

Голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань землевпорядкування, будівництва та архітектури (за згодою)

 

Міський голова                                                          В.А.Скочко

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: