(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Від 30 червня 2017 року № 17-ОД Про скликання чергової вісімнадцятої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

 
Дата публікації 5.7.2017 12:57:33
 

Від 30 червня 2017 року     № 17-ОД

Про скликання чергової вісімнадцятої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

                  

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», СКЛИКАТИ чергову вісімнадцяту сесію Сквирської міської ради VІІ скликання 11 липня 2017 року о 10-й годині в залі засідань Сквирської районної ради та внести на розгляд міської ради питання:

  1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2017 рік»
  2. Про внесення доповнень до рішення сесії міської ради від 28 квітня 2016 року №139-8-VІІ «Про внесення змін до рішення сесії міської ради №1480-65-VІ від 14 липня 2015 року «Про встановлення плати за землю»

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

3.  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам

4.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам

5.  Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадянам

6.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ісаєнко Володимиру Федоровичу по вул. Успенська,56 у м. Сквира, виготовлену ПП «Світлиця - Нова»

7.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Ромашко Оксані Вікторівні по вул. Павленківська,22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект»

8.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Фартушній Антоніні Іванівні по вул. Стаханова,37 у м. Сквира, виготовлену ПП «Рідан - БЦ»

9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки громадянам Федь Тетяні Володимирівні Федь Євгену Михайловичу по вул. Дюканова,2 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник»

10.      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Дячуку Григорію Григоровичу по вул. Лівобережний,29 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект»

11.      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Приндюк Ярославу Анатолійовичу по вул. Незалежності, 45 у м. Сквира, виготовлену ПП «Світлиця - Нова»

12.      Про надання дозволу комунальному підприємству „Сквирське комунальне господарство” на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по вул. Соборна, 24 у м.Сквира

13.      Про надання дозволу комунальному підприємству „Сквирське комунальне господарство” на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

 

Міський голови                                                            В.А.Скочко

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: