(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Від 3 лютого 2020 року №5-ОД Про скликання чергової п´ятдесят першої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

 
Дата публікації 5.2.2020 16:26:44
 

СКВИРСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 3 лютого 2020 року    №5-ОД

Про скликання чергової п´ятдесят першої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

                

Відповідно до частини 4 та 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», СКЛИКАТИ чергову п´ятдесят першу сесію Сквирської міської ради VІІ скликання 18 лютого 2020 року о 10-й годині в залі засідань Сквирської районної ради та внести на розгляд міської ради питання:

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за 2019 рік.
 2. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №1186-49-VІI від 19 грудня 2019 року «Про місцевий бюджет міста Сквира на 2020 рік 10320301000 (код бюджету)».
 3. Про затвердження Міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2020 рік.

ДОПОВІДАЄ: СЕРГІЄНКО Людмила Вікторівна – заступник міського голови з економічних питань.

 1. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради.
 2. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №15-2-VII від 22.12.2015 року «Про затвердження Регламенту Сквирської міської ради VII cкликання.
 3. Про затвердження графіку роботи сесій та постійних комісій Сквирської міської ради на І півріччя 2020 року.
 4. Про внесення змін до складу постійних комісій Сквирської міської ради.

ДОПОВІДАЄ: БОНДАР Вероніка Олегівна – секретар міської ради.

 1. Про розгляд листа Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях від 24.01.2020 № 47-03/02-401 щодо прийняття до комунальної власності об’єктів державної власності.
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Сквирської міської ради від 06.11.2018 № 767-34-VII «Про затвердження нової редакції «Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інфраструктури міста»
 3. Про розгляд звернення голови районної ради.

ДОПОВІДАЄ: ГОРБАЛІНСЬКИЙ Володимир Миколайович – перший заступник Сквирського міського.

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 3. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
 4. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради.
 5. Про припинення дії договору оренди землі, укладеного між Сквирською міською радою та ПрАТ «АВІАС ПЛЮС» від 28.12.2004 року, зареєстрованого 31.12.2004 року.
 6. Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ «ЄВРОТРЕЙД ЕКСПО» по вул. Залізнична, 10 у м.Сквира.
 7. Про розгляд листа ФОП Пруса О.М. щодо зменшення орендної плати по вул. Самгородецька,1 м. Сквира
 8. Про продовження договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Кучинському Ігорю Вячеславовичу по вул. Київська, 3 в м.Сквира.
 9. Про надання в оренду земельної ділянки комунальної власності площею 0,0016 га ТОВ «Київхліб» по вул. Соборна, б/н.
 10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності, на якій розміщений Сквирський районний військовий комісаріат по вул.Максима Рильського, 32.
 11. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності, на якій розміщений Сквирський районний центр дитячо – юнацької творчості по вул. Богачевського, 55.
 12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Штундеру Василю Андрійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Сквирської міської ради Київської області.
 13. Про присвоєння юридичної адреси земельній ділянці загальною площею 0,0500 га, яка знаходиться у власності Дудник Юлії Олегівни.
 14. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Руденко Катерині Дмитрівні земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Незалежності, 230-а в м.Сквира.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, що розташована за адресою по вул. Максима Рильського, 62 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Лідер Плюс».
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської ради для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування, що розташована за адресою по вул. Богачевського, 35 а у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Лідер Плюс».
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, що розташована за адресою по вул. Максима Рильського, б/н у м. Сквира, виготовлену ФОП Шеремет Сергій Іванович.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність гр. Комаренко Ігору Станіславовичу, гр. Комаренко Ларисі Йосипівні та гр. Гашенко Марині Станіславівні по вул. Успенська, 22 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ловчинському Аркадію Леонідовичу по вул. Довженка, 17 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Потьомкіну Сергію Константиновичу по вул. Незалежності, 121 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Цапку Сергію Вікторовичу по вул. Абрикосова, 19  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Комаренко Ларисі Йосипівні по вул. Успенська, б/н у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Маліцькому Олександру Станіславовичу по вул. Лугова, 24 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Галашевському Миколі Івановичу по вул. Мічуріна, 23-а у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кучер Анні Олегівні по вул. Відродження, 44 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Руденку Олександру Володимировичу по вул. Залізнична, 39 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гордовенко Олександру Васильовичу по вул. Плугатаря, 13 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Грабовській Анні Михайлівні по вул. Чкалова, 30 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гриші Юлії Олександрівні по вул. Чижика, 4 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Гриші Юлії Олександрівні по вул. Чижика, 4 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Нагулі Наталії Михайлівні по вул. Сонячна, 62 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Овсієнко Катерині Петрівні по вул. 8-го Березня, 44  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Осадчук Альбіні Тимофіївні по вул. Мічуріна, 23-б  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Перебейнісу Вячеславу Михайловичу по вул. Байдукова, 57 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Пиньківському Сергію Федоровичу по вул. Кібенка, 2 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Степанець Жанні Миколаївні по вул. Чумацька, 31 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Степанець Жанні Миколаївні по вул. Чумацька, 31 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Столярчук Олександру Анатолійовичу по вул. Стаханова, 6 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Столярчук Олександру Анатолійовичу по вул. Стаханова, 6 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Карамян Манані Шалікоївні по вул. Липовецька, 8 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Маліцькому Володимиру Олександровичу по вул. Лугова, 24 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

ДОПОВІДАЄ: ІВАЩЕНКО Надія Василівна – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

 1. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 11 квітня 2019 року №929-39–VІІ «Про взяття на баланс Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» біл-бордів (рекламних щитів)»
 2. Про взяття на баланс комунального підприємства «Сквираблагоустрій» Сквирського міського стадіону «Колос» імені Почесного працівника фізичної культури і спорту, ветерана спорту Шварцбурга Л.Х.

ДОПОВІДАЄ: ПАЛІЄНКО Сергій Іванович– заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

Міський голова                                                            Валерій СКОЧКО

 

ПОГОДЖЕНО:

Перший заступник міського голови                               В.Горбалінський

Заступник міського голови

з економічних питань                                                      Л.Сергієнко

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                               С.Палієнко

 

Начальник юридичного відділу

міської ради                                                                    О.Сікорська

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку

та кадрової роботи – головний бухгалтер                       М.Тернова

 

Начальник відділу з питань підприємництва,

землекористування і містобудування                             Н.Іващенко

ВИКОНАВЕЦЬ:

Секретар міської ради                                                     В.Бондар

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: