(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

від 27 січня 2021 року № 6-ОД Про стан військового обліку на території Сквирського району у 2020 році та завдання щодо його поліпшення у 2021 році

 
Дата публікації 27.1.2021 11:29:2
 

СКВИРСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

      

     від 27 січня 2021 року          № 6-ОД

 

Про стан військового обліку на території Сквирського району

у 2020 році та завдання щодо його поліпшення у 2021 році

 

 

Відповідно до статті 36 Закону України "Про органи місцевого самоврядування", статей 33, 34, 35, 38 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", статей 17, 18, 21 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", постанов Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 921 "Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних" (далі – Порядок), від 04 лютого 2015 року № 45 "Про затвердження Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час" (далі – Законодавство з питань військового обліку), з метою забезпечення функціонування системи військового обліку та контролю за виконанням громадянами України військового обов’язку i за дотриманням ними встановлених правил військового обліку, своєчасного бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами i організаціями на період мобілізації та на воєнний час, завчасної підготовки кадрів для заміни військовозобов’язаних, які підлягають призову у разі мобілізації, та у відповідності до інформації щодо стану військового обліку на території відповідальності Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – територія відповідальності):

 

1. Взяти до відома інформацію про стан військового обліку на території району за 2020 рік (додаток 1).

1.1.Визначити кращими на території громади за підсумками 2020 року станом на 18.11.2020 р.:

Домантівську сільську раду (голова – Гончарук Валентина Василівна);

ТОВ «Київхліб» (керівник Нідзельська Валентина Володимирівна).

1.2.Визнати такими, що працюють нижче своїх можливостей:

Малолисовецьку сільську раду (голова  - Свінціцький Богдан Віталійович);

        ТОВ «Агролан СВ» (керівник Приймаченко Сергій Васильович).

 

2. Затвердити перелік заходів щодо поліпшення стану військового обліку у 2021 році (додаток 2).

2.1.Рекомендувати Сквирській міській раді, територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, підприємствам, установам, організаціям та навчальним закладам громади виконання зазначених заходів.

 

3. Затвердити план перевірок стану військового обліку на території відповідальності на 2021 рік (додаток 3).

 

4. Затвердити завдання з методичного забезпечення військового обліку та підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за організацію та ведення військового обліку, забезпечення функціонування системи військового обліку на території відповідальності на 2021 рік (додаток 4).

 

5. Затвердити плани звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій, сіл Сквирської міської ради  з обліковими даними територіального  центру комплектування та соціальної підтримки на 2021 рік (додаток 5).

 

6. Утворити комісію щодо перевірок стану військового обліку на території відповідальності в 2021 році (далі – комісія) у складі згідно з додатком 6.

 

7. Організаційному відділу Сквирської міської ради забезпечити інформаційний супровід функціонування системи військового обліку, створення інформаційних медійних продуктів (інформаційних статей в засобах масової інформації). Спільно з військовим комісаром Сквирського  районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки розробити та підтримувати на платформі офіційного веб-сайту Сквирської міської ради веб-сторінку з інформаційними матеріалами з питань військового обліку та можливістю онлайн-консультування військово-облікового персоналу, а також громадян з питань військового обліку.

 

8. Головному спеціалісту з кадрової роботи організаційного відділу  Сквирської міської ради забезпечити ведення персонального військового обліку призовників і військовозобов’язаних, які працюють в Сквирській міській раді, відповідно до вимог законодавства з військового обліку.

 

 

9. Директору Комунального некомерційного підприємства  Сквирської міської ради "Сквирська центральна міська лікарня" в межах компетенції здійснювати контроль за виконанням лікувальним закладом обов'язків, визначених законодавством з питань військового обліку.

 

10. Відділу адміністративних послуг Сквирської міської ради щомісяця до 05 числа надавати повідомлення районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки про реєстрацію, ліквідацію підприємств, які перебувають на території Сквирської міської ради.

 

11. Начальнику Організаційного відділу, що відповідає  за питання оборонної та режимно-секретної роботи, протидії та запобіганню корупції апарату Сквирської міської ради до 01 березня надавати повідомлення Сквирському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки щодо підприємств, установ і організацій на території відповідальності, які залучаються до виконання мобілізаційних завдань (замовлень) в особливий період, на підставі інформації, отриманої від органів державної влади, інших державних органів, ОМС та підприємств, установ і організацій (додаток 7).

 

12. Рекомендувати військовому комісару Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки внести пропозиції щодо підготовки  до 20 грудня 2021 року проєкту розпорядження голови  Сквирської міської ради щодо стану військового обліку у 2021 році та завдання на 2022 рік.

 

13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської міської ради  згідно з розподілом обов’язків.

 

 

                   Міський голова                      Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

                                                                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Додаток 1

до розпорядження голови Сквирської міської ради

від 27 .01.2021 р. № 6-ОД

 

Інформація Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

про стан військового обліку на території

Сквирської міської ради  Київської області

 

     Військово-облікова робота та бронювання військовозобов’язаних  в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях району у 2020  році була організована і здійснювалася відповідно до керівних документів та розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 18.12.2019 № 326 “Про  стан військового обліку   на території Сквирського  району  у 2019 році та завдання щодо його поліпшення у  2020 році”. З  метою покращення стану військового обліку на території району у 2020 році районною державною адміністрацією, керівниками органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, спільно з Сквирським районним військовим комісаріатом (з 01.11.2020 року Сквирським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки - далі Сквирський РТЦК та СП)  проведено комплекс заходів, направлених на належне ведення військового обліку та контролю за його станом.

Питання військового обліку на нараді в районній державній адміністрації в 2020 році не  розглядались.

15.01.2020  року та 04.03.2020 року у Сквирському РТЦК та СП  проведені інструкторсько -методичні заняття з посадовими особами органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій відповідальними за військовий облік і бронювання військовозобов’язаних.

Комісіями  вищих органів військового управління Сквирський РТЦК та СП, державні органи, підприємства, установи та організації на території Сквирського району не перевірялись.

Протягом 2020 року Сквирським РВК до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про військовий обов’язок і військову службу притягнуто 61 громадянин.

Відповідно до затвердженого головою райдержадміністрації плану перевірок на 2020 рік комісією Сквирського РТЦК та СП проведено перевірки функціонування системи військового обліку громадян України у Сквирській міській раді, 27 сільських рад,  на 20 підприємствах Сквирського  району. План перевірок виконаний.

План звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій, виконавчих комітетів сільських  рад з обліковими даними  Сквирського РТЦК та СП на 2020 рік виконаний на 100%. В результаті звіряння  та перевірок було встановлено.

 

    І. Органи місцевого самоврядування.

 

1. Включення до військового обліку військовозобов'язаних громадян України, які прибули на постійне місце проживання до населених пунктів Сквирського району, що обслуговуються відповідними сільськими радами, налагоджена не в повному обсязі. При цьому картки первинного обліку, які заповнюються при взятті на військовий облік військовозобов'язаних в більшості сільських рад оформлені з чисельними порушеннями вимог керівних документів, що було виявлено при проведенні звіряння  облікових даних військовозобов'язаних.  Повідомлення про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання призовників і військовозобов'язаних до Сквирського РТЦК та СП з сільських рад надсилаються не регулярно.

2. Зняття з обліку військовозобов'язаних громадян після їх вибуття в іншу місцевість України в цілому проводиться у відповідності до вимог керівних документів.

3. Найбільш болючим і до цього часу невирішеним питанням є виявлення громадян, які проживають на території обслуговування сільських рад, і не перебувають на обліку, проте повинні перебувати на військовому обліку військовозобов'язаних.

4. Оповіщення на вимогу Сквирського РТЦК та СП військовозобов'язаних в органах місцевого самоврядування проводиться на низькому рівні, забезпечення своєчасного прибуття військовозобов'язаних за цими викликами вкрай не ефективне.

5. Підтримання постійної взаємодії з Сквирським РТЦК та СП  з питань строків та способів звірки даних карток первинного обліку військовозобов'язаних з обліковими даними РТЦК та СП, внесення відповідних змін до них та з питань оповіщення військовозобов'язаних в цілому проводиться. На звірку військово-облікових даних військовозобов'язаних у 2020 році з’явилися усі військово-облікові працівники сільських рад.

6. Внесення в п'ятиденний термін до карток первинного  обліку військовозобов'язаних змін, які стосуються сімейного стану,  місця їх проживання, освіти, місця роботи і посади військовозобов'язаних та повідомлення про всі зміни до 5 числа щомісяця Сквирського РТЦК та СП донесенням про зміну облікових даних проводиться із значними порушеннями вимог керівних документів. Основну частину таких змін військово-облікові працівники вносять безпосередньо перед проведенням щорічної звірки, тобто не щомісячно, а один раз на рік.

7. Звірка не менше, ніж раз на рік даних карток первинного обліку військовозобов'язаних, які перебувають на військовому обліку, з будинковими книгами (даними реєстраційного обліку), іншими документами з питань реєстрації громадян, а також з фактичним перебуванням військовозобов'язаних за місцем проживання шляхом подвірного обходу не проводиться в жодній сільській раді.

8. Здійснення постійного контролю за виконанням, дотримання правил військового обліку, проведення роз'яснювальної роботи серед громадян України про виконання обов'язків щодо військового обліку, повідомлення про військовозобов'язаних, які порушили вимоги законодавства про військовий обов'язок і військову службу, у Сквирський РТЦК та СП для притягнення винних до відповідальності згідно з законом не надсилаються. Впродовж 2020 року від виконавчих комітетів сільських рад Сквирського району не надійшло жодного повідомлення про військовозобов'язаних, які порушили правила військового обліку громадян України.

Найкращий стан військово-облікової роботи   виявлено у  Мовчанівській (сільський голова Левадній Роман Олександрович,  військово-обліковий працівник Левадня Наталія Миколаївна)  та Домантівській  (сільський голова Гончарук Валентина Василівна,  військово-обліковий працівник Яковлюк Лариса Леонідівна)  сільських радах. 

Відмічається незадовільний стан військового обліку в  Малолисовецькій (сільський голова Свінціцький Б.В.)  та Селезенівській (сільський голова Пасічник В.М.).

 

           ІІ. Підприємства, установи та організації.

 

1. Вимога керівних документів щодо перевірки у громадян під час прийняття на роботу наявності у них  особистих військово-облікових документів та приймання на роботу призовників і військовозобов'язаних  тільки після взяття їх на військовий облік у РТЦК та СП ще не стала правилом обов’язковим для всіх підприємств. Найбільше цим правилом нехтують керівники приватних підприємств.  

2. Повідомлення в семиденний термін у РТЦК та СП про всіх військовозобов'язаних, прийнятих на роботу чи звільнених з роботи проводиться не регулярно.

3. Оповіщення на вимогу Сквирського РТЦК та СП  військовозобов'язаних про їх виклик до військового комісаріату проводиться, проте   їх своєчасне прибуття за цим викликом повністю не забезпечується.

4. Повнота, достовірність та якість обліку всіх військовозобов'язаних підприємств, установ та організацій  за вимогами, встановленими керівними документами з питань організації  первинного обліку відповідно до чинного законодавства забезпечена не повністю. Відомості про військовий облік в особових картках працівників на більшості підприємств не заповнені, або заповнені частково.

5. Підтримання постійної взаємодії з Сквирським РТЦК та СП  з питань строків та способів звірки даних особових карток, списків військовозобов'язаних, з обліковими даними  військового комісаріату, внесення відповідних змін до них  та з питань оповіщення військовозобов'язаних за ініціативою самих підприємств  практично не проводиться. Ще більш болючим питанням являється взаємодія підприємств з тими РТЦК та СП, де перебувають на обліку їхні працівники, які зареєстровані за місцем проживання в інших регіонах України.

6. Перевірка стану військового обліку на підприємствах району показала, що звіряння облікових даних особових карток призовників і військовозобов’язаних з їх особистими військово-обліковими документами  в переважній більшості не проводиться.

7. Внесення в п'ятиденний термін до особових карток працівників змін, які стосуються сімейного стану, місця проживання, освіти, місця роботи і посади військовозобов'язаних проводиться, але повідомлення від підприємств про ці зміни до 5 числа щомісяця до Сквирського  РТЦК та СП  надсилаються не регулярно.

8. Своєчасне оформлення бронювання військовозобов'язаних за підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час проводиться. На території Сквирського району заброньовані військовозобов’язані працюють в державних органах – Сквирський районний суд (1 військовозобов’язаний). Випадків незаконного бронювання не виявлено.

 Протягом 2020 року Сквирською РДА не  надано повідомлення Сквирському РТЦК та СП   щодо підприємств, установ і організацій на території Сквирського району, які залучаються до виконання мобілізаційних завдань (замовлень) в особливий період.

Підприємства району,  яким встановлено мобілізаційні завдання, бронювання своїх військовозобов’язаних не проводять.

Найкращий стан військово-облікової роботи  виявлено  у ТОВ «Київхліб» (керівник Нідзельська Валентина Володимирівна, військово-обліковий працівник Ковпак Лариса Вікторівна) та ПП АФ «Розволожжя» (керівник Антоніус Смітс, військово-обліковий працівник Приймаченко Надія Григорівна).

Відмічається незадовільний стан військового обліку  у  Сквирському психо-неврологічному інтернаті (керівник Волинець С.М.) та ТОВ «Агролан СВ» (керівник Приймаченко С.В.).

Також викликає занепокоєння незадовільна організація військово-облікової роботи на дрібних підприємствах агропромислового комплексу Сквирського району та відсутність дієвого впливу щодо покращення цієї роботи з боку управління агропромислового розвитку Сквирської РДА.       Повністю ігнорують роботу з військового обліку  приватні підприємства та заклади торгівлі (магазини АТБ, «Євробуд», приватні аптеки тощо).

 

ІІІ. Загальними недоліками щодо ведення військового обліку є:

 

1. Питання військового обліку на нараді в районній державній адміністрації в 2020 році не  розглядались.   

2. Включення до військового обліку військовозобов'язаних громадян України, які прибули на постійне місце проживання до населених пунктів Сквирського району, що обслуговуються відповідними сільськими радами, налагоджена не в повному обсязі.

3. Протягом  2020 року не було виявлено жодного призовника чи військовозобов’язаного, які проживають на території відповідних сільських рад і не перебувають в них на військовому обліку.

 4. Оповіщення на вимогу Сквирського РВК військовозобов'язаних в деяких органах місцевого самоврядування проводиться на низькому рівні, забезпечення своєчасного прибуття військовозобов'язаних за цими викликами вкрай не ефективне.

5. Внесення в п'ятиденний термін до карток первинного  обліку військовозобов'язаних змін, які стосуються сімейного стану,  місця їх проживання, освіти, місця роботи і посади військовозобов'язаних та повідомлення про всі зміни до 5 числа щомісяця Сквирського РВК донесенням про зміну облікових даних проводиться із значними порушеннями вимог керівних документів.

6. Звірка не менше, ніж раз на рік даних карток первинного обліку військовозобов'язаних, які перебувають на військовому обліку, з будинковими книгами (даними реєстраційного обліку), іншими документами з питань реєстрації громадян, а також з фактичним перебуванням військовозобов'язаних за місцем проживання шляхом подвірного обходу не проводиться в жодній сільській раді.

7. Здійснення постійного контролю за виконанням, дотримання правил військового обліку, проведення роз'яснювальної роботи серед громадян України про виконання обов'язків щодо військового обліку, повідомлення про військовозобов'язаних, які порушили вимоги законодавства про військовий обов'язок і військову службу, у Сквирський РВК для притягнення винних до відповідальності згідно з законом не надсилаються. Впродовж 2020 року від виконавчих комітетів сільських рад Сквирського району не надійшло жодного повідомлення про військовозобов'язаних, які порушили правила військового обліку громадян України.      

 

 8. Вимога керівних документів щодо перевірки у громадян під час прийняття на роботу наявності у них  особистих військово-облікових документів та приймання на роботу призовників і військовозобов'язаних  тільки після взяття їх на військовий облік у військових комісаріатах ще не стала правилом обов’язковим для всіх підприємств. Найбільше цим правилом нехтують керівники приватних підприємств.  

9. Повідомлення в семиденний термін у військові комісаріати про всіх військовозобов'язаних, прийнятих на роботу чи звільнених з роботи проводиться не регулярно.

10. Оповіщення на вимогу Сквирського РТЦК та СП військовозобов'язаних про їх виклик до військового комісаріату підприємствами проводиться, проте   їх своєчасне прибуття за цим викликом повністю не забезпечується.

 11. Повнота, достовірність та якість обліку всіх військовозобов'язаних підприємств, установ та організацій  за вимогами, встановленими керівними документами з питань організації  первинного обліку відповідно до чинного законодавства забезпечена не повністю. Відомості про військовий облік в особових картках працівників на більшості підприємств не заповнені, або заповнені частково.

12. Підтримання постійної взаємодії з Сквирським РТЦК та СП з питань строків та способів звірки даних особових карток, списків військовозобов'язаних, з обліковими даними  військового комісаріату, внесення відповідних змін до них  та з питань оповіщення військовозобов'язаних за ініціативою самих підприємств  практично не проводиться. Ще більш болючим питанням являється взаємодія підприємств з тими військовими комісаріатами, де перебувають на обліку їхні працівники, які зареєстровані за місцем проживання в інших регіонах України.

 13. Перевірка стану військового обліку на підприємствах району показала, що звіряння облікових даних особових карток призовників і військовозобов’язаних з їх особистими військово-обліковими документами  в переважній більшості не проводиться.

14. Внесення в п'ятиденний термін до особових карток працівників змін, які стосуються сімейного стану, місця проживання, освіти, місця роботи і посади військовозобов'язаних проводиться, але повідомлення від підприємств про ці зміни до 5 числа щомісяця до Сквирського  РВК надсилаються не регулярно.

15. Протягом 2020 року Сквирською РДА не  надано повідомлення Сквирському РТЦК та СП  щодо підприємств, установ і організацій на території Сквирського району, які залучаються до виконання мобілізаційних завдань (замовлень) в особливий період.

16. Підприємства району,  яким встановлено мобілізаційні завдання, бронювання своїх військовозобов’язаних не проводять.

  17. Незадовільно організована військово-облікова робота на дрібних підприємствах агропромислового комплексу Сквирського району та відсутність дієвого впливу щодо покращення цієї роботи з боку управління агропромислового розвитку Сквирської РДА.         Повністю ігнорують роботу з військового обліку  приватні підприємства та заклади торгівлі (магазини АТБ, «Євробуд», приватні аптеки тощо).

18. Відділ державної реєстрації  Сквирської міської ради повідомлення про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання призовників і військовозобов’язаних надає нерегулярно.

19. Сквирський ВП ГУНП в Київській області виконує свої обов’язки, вказані у статті 59 постанови КМУ № 921 від 07.12.2016 року, незадовільно.

20. Сквирський районний сектор Державної міграційної служби України жодного повідомлення про осіб, які отримали громадянство України, до Сквирського РТЦК та СП  у 2020 році не надіслав.

21. Сквирська РДА не повідомляє щомісяця до 5 числа Сквирському РТЦК та СП про реєстрацію, ліквідацію підприємств, установ та організацій на території Сквирського району.

22. Виконавчі органи сільських рад Сквирського району не повідомляють щомісяця до 5 числа Сквирському РТЦК та СП про реєстрацію, ліквідацію підприємств, установ та організацій на території відповідних населених пунктів.

23. Сквирська РДА всупереч вимог статті 17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» не забезпечує разом з Сквирським РТЦК та СП функціонування системи військового обліку громадян України на території Сквирського району. Результатів постійної взаємодії Сквирського РТЦК та СП з Сквирською РДА щодо організації та ведення військового обліку військовозобов’язаних на території Сквирського району не відчувається.

 

Військовий комісар

Сквирського районного територіального

 центру комплектування

та соціальної підтримки

підполковник                                                                       О.Березовський

 

 

 

Додаток 2

до розпорядження голови Сквирської міської ради

від 27.01.2021 р. № 6-ОД

 

 

Перелік заходів

щодо поліпшення стану військового обліку у 2021 році

на території відповідальності

 

 

1. Щодо забезпечення персонально-первинного обліку призовників і військовозобов’язаних в селах Сквирської міської ради.

1.1. Використовувати кожне прибуття призовників і військовозобов'язаних з особистих питань до органів місцевого самоврядування, центрів надання адміністративних послуг для звіряння їх облікових даних із картками первинного обліку.

1.2. При необхідності внесення змін у військові квитки військовозобов'язаних (при зміні військово-облікових ознак) приймати їх під розписку та подавати до Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі - Сквирський РТЦК та СП) для внесення необхідних змін.

1.3. Розробити плани звірянь облікових даних карток первинного обліку призовників і військовозобов’язаних, які перебувають на військовому обліку, з їх обліковими даними, що містяться в особових картках призовників і військовозобов’язаних підприємств, установ, організацій, де вони працюють (навчаються), що перебувають на території сіл Сквирської міської ради, а також плани контролю за виконанням посадовими особами підприємств, установ та організацій, які перебувають на території відповідних населених пунктів, встановлених правил військового обліку та здійснювати заходи звіряння і контролю відповідно до цих планів.

1.4. Виявляти призовників і військовозобов’язаних, які проживають на території сіл Сквирської міської ради, і не перебувають в них на військовому обліку, взяття таких призовників  і військовозобов’язаних на персонально-первинний облік та направлення до Сквирського РТЦК та СП для взяття на військовий облік.

1.5. Звіряти не рідше одного разу на рік облікові дані карток первинного обліку призовників і військовозобов’язаних, які перебувають на військовому обліку з будинковими книгами (даними реєстраційного обліку), іншими документами з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб, а також з фактичним проживанням (перебуванням) призовників і військовозобов’язаних шляхом подвірного обходу.

1.6. Вести постійний контроль за виконанням громадянами, посадовими особами підприємств, установ та організацій, які перебувають на території відповідних населених пунктів, встановлених правил військового обліку та проведенням відповідної роз’яснювальної роботи. Звернення щодо громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку, надсилати до Сквирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області для їх розшуку, затримання і доставки до Сквирського  РТЦК та СП.

1.7. Інформувати Сквирський  РТЦК та СП про всіх громадян, посадових осіб підприємств, установ та організацій та власників будинків, які порушують правила військового обліку, для притягнення винних до відповідальності згідно із законом.

 

2. Щодо забезпечення персонального обліку призовників і військовозобов’язаних державними органами, підприємствами, установами та організаціями.

2.1. Проаналізувати кваліфікаційні вимоги до посад на відповідність спеціальностям, визначеним у постанові Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 1994 р. № 711 "Про затвердження переліку спеціальностей, за якими жінки, що мають відповідну підготовку, можуть бути взяті на військовий облік". При наявності жінок, що працюють на таких посадах і мають відповідні спеціальності – скеровувати їх до Сквирського РТЦК та СП  для взяття на військовий облік.

2.2. Встановити взаємодію із територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки  інших адміністративно-територіальних одиниць (за наявності в них на обліку військовозобов'язаних та призовників, що працюють в державному органі, підприємстві, установі, організації). Здійснювати їх письмове інформування про призначення, переміщення і звільнення осіб, відповідальних за ведення військового обліку. В ході взаємодії уточнити строки та способи звіряння даних особових карток, їх облікових даних, внесення відповідних змін до них, а також порядок оповіщення призовників і військовозобов’язаних. Відряджати осіб, відповідальних за ведення військового обліку у визначені строки до таких РТЦК та СП для проведення звіряння даних особових карток призовників і військовозобов’язаних з їх обліковими документами у РТЦК та СП.

2.3. Перевіряти у громадян під час прийняття на роботу наявності військово-облікових документів (у військовозобов’язаних - військових квитків або тимчасових посвідчень, а у призовників - посвідчень про приписку до призовних дільниць). Приймання на роботу (навчання) призовників і військовозобов’язаних здійснювати тільки після взяття їх на військовий облік у Р(М) ТЦК та СП.

2.4. Надсилати у семиденний строк до відповідних Р(М)ТЦК та СП повідомлень про зміну облікових даних призовників і військовозобов’язаних, прийнятих на роботу  чи звільнених з роботи.

2.5. Забезпечити повноту та достовірність облікових даних призовників і військовозобов’язаних в підрозділах розділу «Відомості про військовий облік» особових карток працівників згідно з вимогами, встановленими Порядком організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 921 та іншими документами первинного обліку відповідно до законодавства.

2.6. Вести постійний контроль за виконанням призовниками і військовозобов’язаними встановлених правил військового обліку та проводити  з ними відповідну роз’яснювальну роботу.

2.7. Постійно інформувати Р(М)ТЦК та СП про громадян та посадових осіб, які порушують правила військового обліку, для притягнення їх до відповідальності згідно із законом.

 

3. Щодо розшуку військовозобов'язаних, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

Начальнику Сквирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області відпрацювати дієву систему роботи щодо розшуку, затримання і доставки до районних (міських) військових комісаріатів громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку. Направляти списки таких громадян до державних органів, органів місцевого самоврядування, до яких прибувають громадяни для вирішення особистих питань і де здійснюється ідентифікація їх особи, – для виклику представників Національної поліції при прибутті таких осіб.

 

 

 

Військовий  комісар

Сквирського районного територіального

 центру комплектування

та соціальної підтримки

 підполковник                                                                            О.Березовський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

Додаток 3

до розпорядження голови Сквирської міської ради

від  27.01.2021 р. № 6-ОД

 

 

ПЛАН

перевірки стану військового обліку в селах Сквирської міської ради, на підприємствах установах та організаціях на 2021 рік

 

А. В селах Сквирської міської ради

 

№ з/п.

 

 

Назва села

Дата перевірки

Результати перевірки

Відмітка про виконання

За планом

Фактично

 1.  

Самгородок, Саврань, Новий Шлях

05.07.21

 

 

 

 1.  

Мовчанівка, Рибчинці, Ульянівка

07.07.21

 

 

 

 1.  

Шамраївка

09.07.21

 

 

 

 1.  

Руда, Владиславівка

12.07.21

 

 

 

 1.  

Буки

14.07.21

 

 

 

 1.  

Великі Єрчики

16.07.21

 

 

 

 1.  

Малі Єрчики

19.07.21

 

 

 

 1.  

Рогізна, Краснянка, Дунайка

21.07.21

 

 

 

 1.  

Дулицьке, Безпечна

23.07.21

 

 

 

 1.  

Красноліси

26.07.21

 

 

 

 1.  

Чубинці, Таборів

28.07.21

 

 

 

 1.  

Пустоварівка

30.07.21

 

 

 

 1.  

Тарасівка, Нова Пустоварівка

02.08.21

 

 

 

 1.  

Кам’яна Гребля, Золотуха

04.08.21

 

 

 

 1.  

Селезенівка

06.08.21

 

 

 

 1.  

Домантівка, Квітневе, Ями

09.08.21

 

 

 

 1.  

Шапіївка, Токарівка

11.08.21

 

 

 

 1.  

Кривошиїнці, Цапіївка

13.08.21

 

 

 

 1.  

Малі Лисовці, Миньківці

16.08.21

 

 

 

 1.  

Горобіївка, Лаврики

18.08.21

 

 

 

 1.  

Оріховець

20.08.21

 

 

 

 1.  

Каленна

23.08.21

 

 

 

 1.  

Антонів

25.08.21

 

 

 

 1.  

Тхорівка

27.08.21

 

 

 

 1.  

Шаліївка, Терешки

30.08.21

 

 

 

 

 

 

 

Б. На підприємствах установах та організаціях

№ з/п.

Найменування підприємств, установ та організацій

Дата перевірки

Результати перевірки

Відмітки про виконання

За планом

Фактично

1.

ДНЗ «Сквирське ВПУ»

01.09.21

 

 

 

2.

ПрАТ «Шамраївське»

с. Шамраївка

03.09.21

 

 

 

3.

КНП СМР «Сквирський МЦПМСД»

06.09.21

 

 

 

4.

ДП «Кліринг-Агро»

с. Кривошиїнці

08.09.21

 

 

 

5.

ТОВ «АФ Колос»

с. Пустоварівка

10.09.21

 

 

 

6.

ПП «Розволожжя»

с. Антонів

13.09.21

 

 

 

 

 

7.

ТОВ  «Сквирський  комбінат хлібопродуктів»

15.09.21

 

 

 

8.

ПП «Росава-Агро»

17.09.21

 

 

 

9.

Сквирська філія ТОВ «Грона»

20.09.21

 

 

 

10.

Відділ освіти Сквирської міської ради

22.09.21

 

 

 

11.

КНП СМР «Сквирська міська лікарня»

24.09.21

 

 

 

12.

СГПП «АФ ім. Гагаріна»

с. Мовчанівка

27.09.21

 

 

 

13.

ТОВ «Шамраївський цукор»

29.09.21

 

 

 

14.

ТОВ  «Київхліб» «Сквирський хлібозавод»

01.10.21

 

 

 

15.

Підрозділ Сквира № 6 ДП Київський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»

04.10.21

 

 

 

16.

КП «Сквирське комунальне господарство»

06.10.21

 

 

 

17.

Психоневрологічний інтернат

08.10.21

 

 

 

18.

ТДВ «Шамраївський цукровий завод»

11.10.21

 

 

 

19.

ТОВ «Новагрос»

с. Дулицьке

13.10.21

 

 

 

20.

Сквирська міська рада

15.10.21

 

 

 

 

 

 

Військовий  комісар

Сквирського районного

територіального центру комплектування

та соціальної підтримки

підполковник                                                                             О.Березовський

 

 

 

 

 

                                                                             Додаток 4

до розпорядження голови Сквирської міської ради

від 27.01.2021 р. № 6-ОД

 

Завдання

з методичного забезпечення військового обліку

та підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних

за організацію та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, забезпечення функціонування системи військового обліку на території Сквирської міської ради на 2021 рік

 

з/п

Найменування

заходів

Строк проведення

Відповідальний

за виконання

Відмітки про виконан

ня

І. Організаційні заходи

1.

Організація роботи щодо ведення військового обліку

і бронювання відповідно до планів

Протягом року

Керівники структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ, організацій, старости міської ради (далі – Старости)

 

2.

Контроль за веденням військового обліку і бронювання

За планом перевірок

Заступник голови міської ради згідно з розподілом обов’язків, військовий комісар, начальник Організаційного відділу ,що відповідає за питання  оборонної та режимно-секретної роботи, протидії та запобіганню корупції апарату Сквирської міської ради

(далі – начальник відділу)

 

3.

Контроль виконання громадянами та посадовими особами встановлених правил військового обліку

Протягом року

Керівники структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ, організацій, старости

 

4.

Проведення занять з відповідаль­ними за ведення військового обліку і бронювання в органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах з підвищення квалі­фікації. Для організації та прове­дення занять спланувати виділення коштів у необхідній кількості

25.06.

25.12

Заступник голови міської ради згідно з розподілом обов’язків, військовий комісар, начальник відділу

 

5.

Проведення нарад з питань забезпечення функціонування системи військового обліку та його стану із заслуховуванням посадових осіб, які допустили порушення правил ведення військового обліку

25.06

25.12

Голова, заступник голови міської ради згідно з розподілом обов’язків, керівники структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ, організацій, старости

 

6.

Інформування Сквирського РТЦК та СП про призначення, переміщення і звільнення осіб, відповідальних за ведення військово-облікової роботи

У 7-денний термін

Керівники структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ, організацій, старости

 

ІІ. Заходи щодо військового обліку призовників і військовозобов’язаних

1.

Взяття на військовий облік громадян, які прибули на нове місце проживання, тільки після їх взяття на військовий облік у Сквирському РТЦК та СП

Постійно

Старости

 

2.

Зняття з військового обліку громадян після їх вибуття в іншу місцевість (адміністративно-терито­ріальну одиницю) до нового місця проживання тільки після їх зняття з військового обліку в Сквирському РТЦК та СП

Постійно

Старости

 

3.

Виявлення призовників і військовозобов’язаних, які проживають на території, що обслуговується, і не перебувають в них на військовому обліку, взяття таких працівників і військовозобо­в’язаних на персонально-первинний облік та направлення до Сквирського РТЦК та СП для взяття на військовий облік

Постійно

Старости

 

4.

Оповіщення на вимогу Сквирського РТЦК та СП призовників і військовозобов’язаних про їх виклик до РВК і забезпечення їх своєчасного прибуття

За розпоряд­женням  Сквирсько

го РТЦК та СП

Старости

 

5.

Постійна взаємодія з Сквирським РТЦК та СП щодо строків та способів звіряння даних карток первинного обліку призовників і військовозобов’яза­них з обліковими даними РТЦК та СП, внесення відповідних змін до них, а також щодо оповіщення призов­ників і військовозобов’язаних

За планом

Старости

 

6.

Внесення до карток первинного обліку призовників і військовозо­бов’язаних змін щодо їх сімейного стану, місця проживання, освіти, місця роботи і посади

У 5- денний строк

Старости

 

7.

Надсилання до Сквирського РТЦК та СП повідом­лення про зміну облікових даних та мобілізаційних розпоряджень, що вилучені

Щомісяця до 5 числа

Старости

 

8.

Звіряння облікових даних карток первинного обліку призовників і військовозобов’язаних, які перебувають на військовому обліку, з їх обліковими даними, що містяться в особових картках призовників і військовозобов’я­заних підприємств, установ, організацій, в яких вони працюють (навчаються), що перебувають на території відповідальності ОМС, а також із будинковими книгами (даними реєстраційного обліку), іншими документами з питань реєстрації місця проживання фізич­них осіб, а також з фактичним проживанням (перебуванням) призовників і військовозобов’я­заних шляхом подвірного обходу

За планом

Старости

 

9.

Звіряння даних карток первинного обліку призовників, які перебувають на військовому обліку в органах місцевого самоврядува­ння, з обліковими даними Сквирського РТЦК та СП (після приписки громадян до призовних дільниць і перед призовом їх на строкову військову службу, а також в інші строки, визначені районним ТЦК та СП)

За планом

Старости

 

10.

Складення і подання до Сквирського РТЦК та СП списків громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць

До 1 грудня

Старости

 

11.

Приймання під розписку від призовників і військовозобов’я­заних їх військово-облікових документів для подання до  Сквирського РТЦК та СП для звіряння з картками первинного обліку та оформлення бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час

Постійно

Старости

 

12.

Постійний контроль за виконанням громадянами, посадовими особами підприємств, установ та органі­зацій, які перебувають на території відповідних населених пунктів, встановлених правил військового обліку та проведенням відповідної роз’яснювальної роботи. Звернення щодо громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку, надсилаються до органів Націона­льної поліції для їх розшуку, затримання і доставки до Сквирського РТЦК та СП

Постійно

Старости

 

13.

Інформування Сквирського РТЦК та СП про всіх громадян, посадових осіб підприємств, установ та організацій, власників будинків, які порушують правила військового обліку, для притягнення винних до відповідальності згідно із законом

Постійно

Старости

 

14.

Повідомлення Сквирського РТЦК та СП про реєстрацію, ліквідацію підприємств, установ та організацій, які перебувають на території відповідних населених пунктів

Щомісяця до 5 числа

Старости

 

15.

Ведення та зберігання журналу обліку результатів перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних та звіряння облікових даних з даними Сквирського РТЦК та СП.

Постійно

Старости

 

16.

Перевірка у громадян під час прийняття на роботу (навчання) наявності військово-облікових документів (у військовозобов’я­заних – військових квитків або тимчасових посвідчень, а у призов­ників – посвідчень про приписку до призовних дільниць). Приймання на роботу (навчання) призовників і військовозобов’язаних здійсню­ється тільки після взяття їх на військовий облік у РТЦК та СП

Постійно

Керівники державних органів, підприємств, установ та організацій

 

17.

Надсилання до РТЦК та СП повідомлень про зміну облікових даних призовників і військовозобо­в’язаних, прийнятих на роботу (навчання) чи звільнених з роботи (відрахованих з навчального закладу)

У 7- денний строк

Керівники державних органів, підприємств, установ та організацій

 

18.

Оповіщення призовників і військовозобов’язаних про їх виклик до РТЦК та СП і забезпечення їх своєчасного прибуття

За розпорядженням РТЦК та СП

Керівники державних органів, підприємств, установ та організацій

 

19.

Забезпечення повноти та достовір­ності облікових даних призовників і військовозобов’язаних

Постійно

Керівники державних органів, підприємств, установ та організацій

 

20.

Взаємодія з РТЦК та СП щодо строків та способів звіряння даних особових карток, списків призов­ників і військовозобов’язаних, їх облікових даних, внесення відповідних змін до них, а також щодо оповіщення призовників і військовозобов’язаних

Постійно

Керівники державних органів, підприємств, установ та організацій

 

21.

Звіряння особових карток призовників і військовозобов’я­заних із записами у військових квитках та посвідченнях про приписку до призовних дільниць

Щомісяця

Керівники державних органів, підприємств, установ та організацій

 

22.

Проведення звіряння особових карток працівників з обліковими документами РТЦК та СП, в яких вони перебувають на військовому обліку

За планом (не рідше одного разу на рік)

Керівники державних органів, підприємств, установ та організацій

 

23.

Внесення до особових карток призовників і військовозобов’я­заних змін щодо їх сімейного стану, місця проживання (перебування), освіти, місця роботи і посади

У 5-денний строк

Керівники державних органів, підприємств, установ та організацій

 

24.

Надсилання до РТЦК та СП повідомлення про зміну облікових даних

Щомісяця до 5 числа

Керівники державних органів, підприємств, установ та організацій

 

25.

Складення і подання до РТЦК та СП списків громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць

До 1 грудня

Керівники державних органів, підприємств, установ та організацій

 

26.

Приймання під розписку від призовників і військовозобов’яза­них їх військово-облікових документів для подання до РТЦК та СП для звіряння з картками первинного обліку та оформлення бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час

Постійно

Керівники державних органів, підприємств, установ та організацій

 

27.

Постійний контроль за виконанням посадовими особами державних органів, підприємств, установ та організацій, призовниками і військовозобов’язаними встановлених правил військового обліку та проведенням відповідної роз’яснювальної роботи

Постійно

Керівники державних органів, підприємств, установ та організацій

 

28.

Постійне інформування РТЦК та СП про громадян та посадових осіб, які порушують правила військового обліку, для притягнення їх до відповідальності згідно із законом

Постійно

Керівники державних органів, підприємств, установ та організацій

 

29.

Ведення та зберігання журналу обліку результатів перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних та звіряння їх облікових даних з даними РТЦК та СП

Постійно

Керівники державних органів, підприємств, установ та організацій

 

30.

Здійснення реєстрації (зняття з реєстрації) місця проживання призовників і військовозобов’язаних лише в разі наявності в їх військово-облікових документах позначок Сквирського РТЦК та СП про зняття з військового обліку або перебування на військовому обліку за місцем проживання

Постійно

Керівники органів, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, Старости

 

31.

Надсилання до РТЦК та СПповідомлення про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання призовників і військовозобов’язаних

Щомісяця до 5 числа

Керівники органів, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб

 

32.

Повідомлення про місце перебування зареєстрованих призовників і військовозобов’я­заних на запити Сквирського РТЦК та СП

 

Керівники органів, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб

 

33.

Надсилання до Сквирського РТЦК та СП  пові­домлення про осіб, які отримали громадянство України і повинні бути взяті на військовий облік

У

2-тижневий строк

Керівники органів, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб

 

34.

Надання РТЦК та СП допомоги у прийнятті призовників і військово­зобов’язаних на військовий облік, здійснення контролю за викона­нням ними правил військового обліку та виявлення призовників і військовозобов’язаних, які порушують зазначені правила. Повідомлення про виявлення таких осіб надсилаються до РТЦК та СП

Постійно

Керівники органів, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб

 

35.

Здійснення досудових розслідувань стосовно ухилення військовозобов’язаних від військового обліку

За зверненням Сквирсько

го РТЦК та СП

Начальник Сквирського відділу ГУНП

 

36.

Здійснення розшуку, затримання та доставки до РТЦК та СП громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку

За зверненням органів місцевого самовряду­вання, Сквирсько

го РТЦК та СП

Начальник Сквирського відділу ГУНП

 

37.

Повідомлення після звернення громадян щодо реєстрації актів цивільного стану РТЦК та СП, в яких перебувають на військовому обліку призовники і військовозобов’язані, про зміну їх прізвища, імені та по батькові, одруження (розлучення), реєстрацію смерті призовників і військовозобов’язаних, вилучення військово-облікових документів, пільгових посвідчень, а також зміну інших даних

У 7-денний строк

Начальник Сквирського ДРАЦС

 

38.

Повідомлення РТЦК та СП про призовників і військовозобов’язаних, стосовно яких повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення

У 7-денний строк

Начальник  органу досудового розслідування

 

39.

Повідомлення РТЦК та СП про призовників, стосовно яких кримінальні справи розглядаються судами, а також про вироки щодо призовників і військовозобов’я­заних, які набрали законної сили

У 7-денний строк

Голова Сквирського районного суду

 

40.

Вилучення та надсилання до відповідних РТЦК та СП військово-облікових документів призовників і військовозобов’язаних, засуджених до позбавлення волі, обмеження волі або арешту

Постійно

Голова Сквирського районного суду

 

41.

Під час проведення призову громадян на строкову військову службу повідомлення РТЦК та СП про громадян призовного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні

У 3-денний строк

Директор Сквирської центральної міської лікарня

 

ІІІ. Заходи щодо бронювання військовозобов’язаних

1.

Своєчасне оформлення документів для бронювання військовозобов’я­заних за центральними і місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, підприємс­твами, установами та організаціями на період мобілізації та на воєнний час

У 10-денний термін

Відповідальні за ведення військового обліку

 

2.

Повідомлення РТЦК та СП, де військовозобов’я­зані працівники перебувають на військовому обліку про їх бронювання за посадами і зарахування на спеціальний облік

У 5-денний термін

Відповідальні за ведення військового обліку

 

3.

Інформування РТЦК та СП, про анулювання посвідчень про відстрочку від призову на період мобілізації та на воєнний час

У 5-денний термін

Відповідальні за ведення військового обліку

 

4.

Уточнення переліку органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самовря­дування, підприємств, установ і організацій, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення) та доведення його до РТЦК та СП

До 01.02

Відповідальні за ведення військового обліку

 

5.

Уточнення плану вручення посвідчень, списків уповноважених про вручення посвідчень

Щомісяця

Відповідальні за ведення військового обліку

 

6.

Уточнення плану заміщення війсь­ковозобов’язаних працівників, які підлягають призову за мобілізацією

25.06

25.12

Відповідальні за ведення військового обліку

 

ІV. Звітність з питань військового обліку та бронювання

1.

Надсилання до РТЦК та СП повідомлення про зміну облікових даних призовників і військовозобов’язаних, які змінили місце проживання в межах адміністративно-територіальної одиниці, та військовозобов’язаних, що прибули з мобілізаційними розпорядженнями.

Щомісяця до 5 числа

Старости

 

2.

Надання інформації на запити з питань військового обліку та бронювання

Постійно

Відповідальні за ведення військового обліку

 

3.

Складання та погодження у Сквирському РТЦК та СП Звіту про чисельність працюючих та війсь­ковозобов’язаних, заброньованих згідно з переліками посад та про­фесій, станом, станом на 1 січня (за формою згідно з додатком 4 до Постанови КМУ від 04.02.2015 № 45)

До 25.12

Відповідальні за ведення військового обліку

 

4.

Подання до Сквирської райдержадміністрації і Сквирського РТЦК та СП Звіту про чисельність працюючих та військовозобов’язаних, заброньо­ваних згідно з переліками посад та професій, станом, станом на 1 січня (за формою згідно з додатком 4 до Постанови КМУ від 04.02.2015 № 45) та інформації про стан роботи щодо військового обліку та бронювання військовозобов’язаних

До 10.01

Відповідальні за ведення військового обліку

 

5.

Інформування Сквирської міської ради  та внесення на її розгляд пропозиції щодо по­ліпшення стану військового обліку

До 15.01

Військовий комісар

Сквирського РТЦК та СП

 

V. Виконання інших заходів

1.

Доведення до органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій змін в законодавстві щодо військового обліку, військової служби та бронювання

Протягом року

Заступник голови міської ради згідно з розподілом обов’язків, військовий комісар, начальник відділу

 

2.

Проведення роз’яснювальної роботи з військовозобов’язаними працівниками щодо виконання правил військового обліку

Протягом року

Військовий комісар, начальник відділу відповідальні за ведення військового обліку

 

3.

Виготовлення друкарським способом правил військового обліку і вивішування їх на видному місці у відповідних приміщеннях

До 01.02

Керівники державних органів, які забез­печують функціо­нування системи військового обліку, підприємств, установ та організацій, де ведеться військовий облік призовників і військовозобов’язаних

 

4.

Організація оформлення наочної агітації, інформаційних буклетів з питань військового обліку та бронювання, військового обов’язку та мобілізації, проходження військової служби за контрактом

До 01.04

Заступник голови міської ради згідно з розподілом обов’язків, військовий комісар, начальник відділу,

відповідальні за ведення військового обліку

 

5.

Опрацювання та видання необхідної документації для відповідальних за ведення військового обліку

До 01.03

Заступник голови міської ради згідно з розподілом обов’язків, військовий комісар, начальник відділу

відповідальні за ведення військового обліку

 

 

Військовий  комісар

Сквирського районного 

центру комплектування

та соціальної підтримки

підполковник                                                                           О.Березовський

 

 

 

 

 

 

Додаток 5

до розпорядження голови Сквирської міської ради

від 27.01.2021 р. № 6-ОД

 

План звіряння облікових даних

підприємств, установ та організацій, сіл Сквирської міської ради з обліковими даними

Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021 рік

 

А. На підприємствах, в установах та організаціях

 

з/п

 

Найменування підприємств, установ та організацій

Дата звіряння

Результати звіряння

Відмітка про виконання

За планом

Фактично

офіцери

солдати, сержанти

в/зобов’язані жінки

призовники

 1.  

ТОВ  «Сквирський КХП»

19.04.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

Сквирська філія ТОВ «Грона»

21.04.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ТОВ «АФ Колос»

с. Пустоварівка

23.04.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ТДВ «Шамраївський цукровий завод»

26.04.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ТОВ «Шамраївський цукор»

28.04.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

КП «Сквирське комунальне господарство»

30.04.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

Підрозділ Сквира № 6 ДП «Київський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»

 

30.04.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ПП «Розволожжя»

с. Антонів

05.05.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ТОВ «Київхліб» «Сквирський хлібозавод»

07.05.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ПП «Ява-транс»

10.05.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ФГ «Еліта»

10.05.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ПП «Центуріон плюс»

12.05.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

КНП СМР «Сквирський МЦПМСД»

14.05.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ФГ «Анона»

17.05.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

СП «Інтерагро - Сквира»

с. Тарасівка

17.05.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

КНП СМР "Сквирська центральна міська лікарня"

19.05.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

Відділ освіти Сквирської міської ради

21.05.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ТОВ «Дружні сходи»

24.05.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ТОВ ім. Шевченка

с. Лаврики

26.05.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

Аптека «Бажаємо здоров’я»

26.05.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ПП «Агроспілка Малолисовецька»

28.05.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ПП «Росава-Агро»

31.05.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

Аптека «Будьте здорові»

02.06.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

Сквирська філія корпорації «Елтекс»

04.06.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

КП Сквираблагоустрій

07.06.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ТОВ «Сквиратекс»

 

07.06.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

СГПП «АФ ім. Гагаріна»

с. Мовчанівка

09.06.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ДП «Кліринг-Агро»

с. Кривошиїнці

09.06.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ФГ «Нота»

 с. Шамраївка

11.06.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

Сквирська міська рада

 

14.06.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ТОВ «Новагрос»

с. Дулицьке

16.06.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ТОВ АФ «Кривошиїнська»

16.06.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

Психоневрологічний інтернат

18.06.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ПрАТ «Шамраївське»

с. Шамраївка

18.06.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ТОВ «Оріховецьке»

с. Оріховець

23.06.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ТОВ АФ «Шапіївка»

25.06.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ДНЗ «Сквирське ВПУ»

30.06.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

ТОВ «Чубинецький колос»

30.06.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

КП Сквирводоканал

02.07.2021

 

 

 

 

 

 

 1.  

Сквирська ДЮСШ

02.07.2021

 

 

 

 

 

 

 

                               Б. В селах Сквирської міської ради

 №

з /п.

Найменування ОМС

Дата звіряння

Результати звіряння

Відмітка про виконання

За планом

Фактич-но

офіцери

солдати, сержанти

в/зобоов’язані жінки

призовники

     1.

Самгородок, Саврань,

Новий Шлях

08.02.21

 

 

 

 

 

 

     2.

Мовчанівка, Рибчинці, Ульянівка

10.02.21

 

 

 

 

 

 

     3.

Шамраївка

12.02.21

 

 

 

 

 

 

     4.

Руда, Владиславка

15.02.21

 

 

 

 

 

 

     5.

Буки

17.02.21

 

 

 

 

 

 

     6.

Великі Єрчики

19.02.21

 

 

 

 

 

 

     7.

Малі Єрчики

22.02.21

 

 

 

 

 

 

     8.

Рогізна,

Краснянка, Дунайка

24.02.21

 

 

 

 

 

 

9.

Дулицьке, Безпечна

26.02.21

 

 

 

 

 

 

10.

Красноліси

01.03.21

 

 

 

 

 

 

11.

Чубинці, Таборів

03.03.21

 

 

 

 

 

 

12.

Пустоварівка

05.03.21

 

 

 

 

 

 

13.

Тарасівка,

Нова Пустоварівка

10.03.21

 

 

 

 

 

 

14.

Кам’яна Гребля, Золотуха

12.03.21

 

 

 

 

 

 

15.

Селезенівка

15.03.21

 

 

 

 

 

 

16.

Домантівка, Ями, Квітневе

17.03.21

 

 

 

 

 

 

17.

Шапіївка, Токарівка

19.03.21

 

 

 

 

 

 

18.

Кривошиїнці, Цапіївка

22.03.21

 

 

 

 

 

 

19.

Малі Лисівці, Миньківці

24.03.21

 

 

 

 

 

 

20.

Горобіївка, Лаврики

26.03.21

 

 

 

 

 

 

21.

Оріховець

29.03.21

 

 

 

 

 

 

22.

Каленна

31.03.21

 

 

 

 

 

 

23.

Антонів

02.04.21

 

 

 

 

 

 

     24.

Тхорівка

05.04.21

 

 

 

 

 

 

25.

Шаліївка, Терешки

07.04.21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Військовий  комісар

Сквирського районного

територіального центру комплектування

та соціальної підтримки

 підполковник                                                                            О.Березовський

 

                                                                             Додаток 6

до розпорядження  голови Сквирської міської ради

від від 27.01.2021 р. № 6-ОД

 

 

Склад комісії

щодо перевірок стану військового обліку

на території відповідальності в 2021 році

 

 

Голова комісії:

Заступник голови Сквирської міської ради

 

Члени комісії:

 

представник Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

начальник Організаційного відділу ,що відповідає за питання оборонної та режимно-секретної роботи, протидії та запобіганню корупції апарату Сквирської міської ради;

представник Сквирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області;

представник відділу освіти Сквирської міської ради.

 

 

Військовий  комісар

Сквирського районного 

територіального центру комплектування

та соціальної підтримки

 підполковник                                                                             О.Березовський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                             Додаток 7

до розпорядження  голови Сквирської міської ради

від  27.01.2021 р. № 6-ОД

 

 

 

Інформація

щодо підприємств, установ і організацій на території Сквирської міської ради, які залучаються до виконання мобілізаційних завдань (замовлень) в особливий період

 

з/п

Назва, адреса,телефон підприємства, установи, організації, форма власності,

код ЄДРПОУ

Хто надав розпорядження (на укладення договору (контракту)

№ та дата укладення договору (контракту)

Замовник (в чиїх інтересах укладено договір (контракт)

Дата скасування договору (контракту)

Примітка

1

2

3

4

5

6

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Військовий  комісар

Сквирського районного 

територіального центру комплектування

та соціальної підтримки

 підполковник                                                                     О.Березовський

 

 

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: