(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Від 27 листопада 2017 року №38-ОД Про скликання чергової двадцять п’ятої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

 
Дата публікації 29.11.2017 16:20:44
 

Від 27 листопада 2017 року   №38-ОД

Про скликання чергової двадцять п’ятої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

                  

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», СКЛИКАТИ чергову двадцять п’яту сесію Сквирської міської ради VІІ скликання 7 грудня 2017 року о 10-й годині в залі засідань Сквирської районної ради та внести на розгляд міської ради питання:

 1. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року «Про бюджет міста Сквира на 2017 рік» з наступними змінами та доповненнями.

2.  Про затвердження місцевих (регіональних) програм.

3.  Про затвердження бюджету міста Сквира на 2018 рік.

 1. Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради на 2018 рік.
 2. Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії Сквирському міському голові на 2018 рік.
 3. Про встановлення розміру матеріальної допомоги, допомоги на оздоровлення, надбавки та премії секретарю Сквирської міської ради, заступникам міського голови та керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради, працівникам міської ради та її виконавчого комітету на 2018 рік

7.  Про затвердження Положення про умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівників міської ради та її виконавчого комітету.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

 1. Про погодження детального плану забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 1,3803 га  в існуючій промзоні на території Сквирської міської ради Київської області за межами міста.
 2. Про розробку детального плану території земель запасу Сквирської міської ради для розміщення присадибних земельних ділянок учасникам АТО, об’єктів інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури, озеленення (масив «Польова»).
  1. Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. Шевченка, 114, яка перебуває у власності гр. Малахової Надії Кіндратівни.
 3. Про розробку детального плану території забудованих земель  Сквирської міської ради за адресою м. Сквира пров. Гоголя,10 для розміщення культової будівлі «Зал Царства Свідків Єгови».
 4. Про сплату авансового внеску та дозвіл на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Шкуринській Валентині Адолівні по вул. Кібенка, 49, у м.Сквира.
 5. Про сплату авансового внеску та дозвіл на продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Шкуринській Валентині Адолівні по вул. Успенська, 49, у м.Сквира.
 6. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок громадянам.
 9. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Калінічук Надії Стахівни земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Богачевського, 19 а, гараж 6 у м.Сквира.
 11.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Рясній-Логвинюк Юлії Юріївні  земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Богачевського, 55 б  у м.Сквира.

20.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Вовку Володимиру Миколайовичу по пров. Павленківський, 7  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

21.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Глівінському Ігорю Юрійовичу по вул. Успенська, 119 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

22.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Оверчуку Сергію Олександровичу по вул. Шевченка,80  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

23.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Оверчук Валентині Алімівні по вул. Шевченка, 62  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

24.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Борисевичу Володимиру Анатолійовичу  по пров. Толстого,23  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

25.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Сергієвській Людмилі Миколаївні по вул. Соборній,33  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

26.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ніфоровському Олександру Сергійовичу по вул. Січова, 8  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

27.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Яремчук Катерині Петрівні по вул. Партизанській, 64  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».

28.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Гордовенку Віталію Павловичу по пров. Яблуневий,13 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

29.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гайдук Марії Михайлівні по пров. Фруктових садів,50 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».

30.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Шостаковському Руслану Анатолійовичу, по вул. Героїв Сквирщини, 6 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

31.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці  Прокопчук Тетяні Михайлівні, по вул. Кобзаря,13 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

32.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Щуру Юрію Миколайовичу, по вул. Героїв Сквирщини, 13 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

33.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Бикову Дмитру Якимовичу, Грін Марині Леонідівні по вул. Шевченка,26 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

34.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Брикун  Тетяні Данилівні, Котюк Галині Іванівні по вул. Максима РильськогоР Рильського, 123 у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».

35.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Хомич Лідії Іванівні по вул. Весняна,54 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Гашенко Миколою Сергійовичем».

36.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Остапчук Марії Володимирівні по вул. Весняна,25 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Гашенко Миколою Сергійовичем».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

 

Міський голови                                                            В.А.Скочко

 

ПОГОДЖЕНО:

Заступник міського голови

з економічних питань                                                     Л.В.Сергієнко

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                             С.І.Палієнко

 

Керуючий справами виконавчого комітету

міської ради                                                                    М.М.Іщенко

 

Начальник юридичного відділу

міської ради                                                                    В.Є.Ткаченко

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку

та кадрової роботи – головний бухгалтер                   М.В.Тернова

 

Начальник відділу з питань підприємництва,

землекористування і містобудування                                    Н.В.Іващенко

 

ВИКОНАВЕЦЬ:

Секретар міської ради                                                   В.О.Бондар

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: