(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Від 25 травня 2017 року № 14-ОД Про скликання чергової сімнадцятої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

 
Дата публікації 30.5.2017 13:58:37
 

Від 25 травня 2017 року

14-ОД

 

 

Про скликання чергової сімнадцятої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

                  

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», СКЛИКАТИ чергову сімнадцяту сесію Сквирської міської ради VІІ скликання 8 червня 2017 року о 10-й годині в залі засідань Сквирської районної ради та внести на розгляд міської ради питання:

  1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2017 рік»

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

2.     Про внесення змін до рішення сесії №107-7-VІІ від 31 березня 2016 року «Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради, із змінами та доповненнями»

  1. Про припинення шляхом ліквідації та створення відділів Сквирської міської ради

4.     Про направлення на навчання секретаря Сквирської міської ради Бондар Вероніки Олегівни

ДОПОВІДАЄ: Іщенко М.М. – керуючий справами виконавчого комітету міської ради

5.     Про затвердження рішення виконавчого комітету №495/43 від 23.05.2017 «Про преміювання до ювілею»

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

  1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
  2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення оренду земельних ділянок громадянам.
  3. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадянам.
  4. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.

10.                Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради №1577-68-VI від 22.10.2015 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянам Міщуку Володимиру Григоровичу по вул. Незалежності, 85 у м. Сквира, виготовлений ПП «Світлиця - Нова»».

  1. Про внесення змін та доповнень до рішення Сквирської міської ради від 12 липня 2016 року за №198-10-VII «Про дозвіл ПП «Волдор» на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення  по вул. Слобідська, 4а (вул.Щорса) у м.Сквира».
  2. Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі – підприємцю Венглінському В.Г. по вул. Червона, б/н.

13.                Про затвердження детального плану території земельної ділянки під розміщення автомобільного газозаправного пункту по вул. Липовецька,б/н

у місті Сквира Київської області.

  1. Про дозвіл на розробку Сквирською міською радою технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Червона, б/н та вул. Соборна, б/н м. Сквира

15.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Горбуновій Ніні Михайлівні по вул. Богачевського, 37/3 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

16.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дроздівській Нілі Григорівні по вул. Шевченка, 72 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

17.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Кононенко Наталії Василівні по вул. Кобзаря, 5 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

18.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Міщуку Миколі Анатолійовичу по вул. Відродження, 2 б у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

19.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Наумчук Ганні Віталіївні Наумчук Валерію Олексійовичу по пров. Горького, 54 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

20.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Реці Василю Івановичу по пров. Прорізному, 10 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

21.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці  Білоус Тамарі Юріївні по вул. Мічуріна, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «МЕЖУВАЛЬНИК».

22.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Мельничук Лідії Станіславівні по вул. Короленка, 44 у м. Сквира, виготовлену ПП «Рідан - БЦ».

23.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Брень Володимиру Васильовичу по вул. Чумацька, 29 у м. Сквира, виготовлену ПП «Світлиця - Нова».

24.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Іванчук Вірі Акимівні по вул. Перемоги, 27 у м. Сквира, виготовлену ПП «Світлиця - Нова».

25.                Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Пашкевич Тетяні Вікторівні по вул. Успенська, 129 у м. Сквира, виготовлену ПП «Світлиця - Нова».

  1. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення ПАТ по газопостачанню газифікації „Київоблгаз” Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства по вул. Залізнична, 10.

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

 

Міський голови                                                            В.А.Скочко

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: