(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Від 22 жовтня 2019 року № 54-ОД Про скликання чергової сорок сьомої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

 
Дата публікації 24.10.2019 14:34:11
 

СКВИРСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 22 жовтня 2019 року  № 54-ОД

Про скликання чергової сорок сьомої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

Відповідно до частини 4 та 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», СКЛИКАТИ чергову сороксьомусесію Сквирської міської ради VІІ скликання 7листопада2019 року о 10-й годині в залі засідань Сквирської районної ради та внести на розгляд міської ради питання:

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Сквира за 9 місяців 2019 року.
 2. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради №848-36-VІI від 19 грудня 2018 року „Про бюджет міста Сквира на 2019 рік”.
 3. Про затвердження Програми організаційного, інформаційно – аналітичного та матеріально – технічного забезпечення діяльності Сквирської міської ради та її виконавчого комітету на 2019 - 2021 роки.
 4. Про затвердження Програми організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в м. Сквира на 2020 рік.
 5. Про затвердження Програми утримання та розвитку дорожнього господарства міста Сквира  на 2020 рік.
 6. Про затвердження Програми соціального захисту та соціального забезпечення жителів міста Сквира на 2018-2020 роки.
 7. Про затвердження Програми фінансової підтримки громадських організацій інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2020 рік
 8. Про затвердження Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації в м.Сквира на 2020 рік.
 9. Про затвердження Програми продажу земельних ділянок, в тому числі на земельних торгах у формі аукціону на 2020 рік на території м.Сквира.
 10. Про затвердження Програми управління комунальним майном Сквирської міської територіальної громади на 2020 рік.
 11. Про затвердження Програми відзначення Державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та іншихзаходів на 2020 рік.
 12. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2020 рік у місті Сквира.
 13. Про надання дозволу комунальному підприємству „Сквир-водоканал” на внесення змін до переліку видів економічної діяльності.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

 1. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу.

ДОПОВІДАЄ: Сікорська О. М. – начальниця юридичного відділу.

15.Про внесення зміни у рішення сесії Сквирської міської ради №28-2-VII від 22 грудня 2015 року «Про створення комісії по розгляду спірних питань та затвердження Положення про комісію по спірних питаннях Сквирської міської ради.»

ДОПОВІДАЄ: Бондар В. О. – секретар Сквирської міської ради.

 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 3. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
 4. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельних ділянок громадянам.
 5. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Соборна, 21 в м. Сквира.
 6. Про зміну цільового призначення земельної ділянки ПАТ «Закритому недиверсифікованому корпоративному інвестиційному фонду «Смайл інвест» по вул. Соборна б/н, в м. Сквира.
 7. Про зміну цільового призначення земельної ділянки ПАТ «Закритому недиверсифікованому корпоративному інвестиційному фонду «Смайл інцест» по вул. Соборна, 7 в м. Сквира.
 8. Про зміну цільового призначення земельної ділянки громадянину Мошківському Р. С. по вул. Зарічна, 48 в м. Сквира.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  Свято – Успенській парафії Української  Православної  Церкви по вул. Соборна, 69-б в м. Сквира.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Свято – Успенській парафії Української Православної  Церкви по вул. Соборна, 30-а, в м. Сквира.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення  Свято – Успенській парафії Української  Православної  Церкви по вул. Соборна, 69-а в м. Сквира виготовлений ТОВ «Межувальник».
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, що розташована за адресою по вул. Максима Рильського, 62 у м. Сквира, виготовленуТОВ «Лідер Плюс».
 13. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради № 703-30-VII від 21.06.2018 року.
 14. Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,0615 га, яка знаходиться у власності Цимбалюка Панаса Панасовича.
 15. Про продовження договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Кучинському Ігорю Вячеславовичу по вул. Київська, 3 в м.Сквира.
 16. Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування власного нежитлового приміщення № 76 ФОП Собуцькій Світлані Григорівні по вул. Київська, 5 в м.Сквира.
 17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» орієнтовною площею 0,0627 га по вул. Київська, 25 А в м.Сквира.
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» орієнтовною площею 0,7874 га по вул. Липовецька, 72 у м.Сквира.
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго» орієнтовною площею 0,1292 га по вул. Липовецька, 119 у м.Сквира.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Братчук Валентині Олегівні по вул. Стаханова, 28 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Дідусь Марії Іванівні по пров. Горького, 31 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Писарському Сергію Володимировичу по вул. Успенська, 10 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Стовбецькому Богдану Олександровичу по пров. Коцюбинського, 2 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Телегей Марині Ігорівні по пров.Весняний, 8 у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Оржеховській Олені Юріївні та Лопачек Юрію Юрійовичупо вул. Академіка Кононського, 53  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Капічон Галині Петрівні по вул.Лісова, 16  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Баумер Тамарі Іванівні по вул. Успенська, 4  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Борисенко Олені Володимирівні по вул. М.Рильського, 17  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Кисельовій Надії Іванівні по пров. Жовтневий, 1  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Носанчук Інні Олександрівні по вул. Проектна, 22  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну власність громадянам Пигині Олені Миколаївні, Пигині Вадиму Валерійовичу по вул. Барвінкова, 2  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Савчук Тетяні Валентинівні по вул. Успенська, 4а  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Собуцькому Артему Михайловичу по пров. Мічуріна, 9 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Федоренку Руслану Сергійовичу по вул. Плугатаря, 8 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Цуркан Анатолію Івановичу по вул. Липовецька, 55  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 36.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу у власність громадянину Іващенко Олександру Пилиповичу в межах Сквирської міської ради, виготовлену ТОВ «Земельний проект».
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну (часткову) власність громадянам Цимбалюк Анатолію Пилиповичу, Пигині Валерію Миколайовичу, Цимбалюк Валерію Анатолійовичу  по вул.Сонячна, 49  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 38. Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)та передачу у власність громадянину Клименку Олегу Васильовичу по вул.Кібенка, 4 ум. Сквира, виготовлену ФОП Гашенко Микола Сергійович.
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Константиненко Ганні Антонівні по вул. Короленко, 48  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Терлецькому Володимиру Олександровичу по вул. Комарова, 3  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Панасюк Сергій Петрович по вул. Стаханова, 15 а  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Поліш Оксані Анатоліївні по вул. Стаханова, 48 а у м. Сквира, виготовлений ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянам Поліщук Юрію Вікторовичу та Бойко Ніні Іванівні по пров. Максима Рильського, 14  у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 44. Розгляд заяв громадян-учасників АТО про виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 45. Про розгляд звернення гр. Орла О.Б., щодо інвентаризації земельної ділянки.
 46. Про розгляд звернення керівника Благодійної організації Благодійний фонд «Екобіосистем - Асоціація «Горіхівництва Сквирщини».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради.

 

Міський головаВ.А.Скочко

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: