(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

від 21 квітня 2021 року № 57-ОД Про затвердження Заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ відділу освіти Сквирської міської ради у 2021 ро

 
Дата публікації 21.4.2021 9:35:22
 

Сквирська МІСЬКА РАДА                   

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 21 квітня 2021 року               м. Сквира                                № 57-ОД

 

Про затвердження Заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ відділу освіти Сквирської міської ради у 2021 році

Відповідно до вимог статті 78 Бюджетного кодексу України, статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 “Про ефективне використання державних коштів” (зі змінами), від 14 січня                    2015 року № 6 “Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам” (зі змінами), від 23 січня 2015 року № 11 “Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти”, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року     № 148-р “Питання зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни” (зі змінами), на виконання рішення Сквирської міської ради від 22 грудня 2020 року    онання міського бюджету та створення умов для своєчасної виплати заробітної плати та інших соціальних виплат, ефективного використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни, враховуючи стан фінансування видатків у галузі освіти

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Начальника відділу освіти Сквирської міської ради Олександра Заболотного:

1.1.Здійснити заходи з оптимізації мережі закладів освіти та видатків на їх утримання, виходячи із наявних фінансових ресурсів, упорядкувати структуру та штатну чисельність працівників. З метою досягнення забезпеченості кошторисних призначень на оплатку праці до кінця 2021 року надати пропозиції з оптимізації видатків на вказані вище цілі з розрахунками. 

Термін: до 30.04.2021

1.2. До подання в межах кошторисних призначень на 2021 рік  розрахунків потреби в видатках на заробітну плату непедагогічних працівників в розрізі закладів та з помісячним розписом нарахування та виплату заохочувальних виплат (надбавок, доплат, допомог, винагород, премій, інших заохочувальних виплат) непедагогічним працівникам, за винятком доплат до мінімальної заробітної плати.

Термін: квітень-грудень 2021р.

1.3. Розробити заходи з енергозбереження із конкретними розрахунками економії енергоносіїв у натуральному та грошовому виразі. Забезпечити аналіз фактичних витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв та затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожного закладу мережі  бюджетної установи. Надати обґрунтування потреби в коштах на фінансування видатків з оплати енергоносіїв в розрізі закладів та КЕКВ до кінця бюджетного року разом із аналітичною довідкою щодо фактичного споживання та затверджених лімітів. Надати в розрізі закладів мережі пропозиції щодо переходу на види опалення, які будуть найбільш ефективними та економними з урахуванням наявного обладнання та розрахунки потреби в коштах на його запуск. 

Термін: до 30.04.2021

1.4. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства України при проведенні закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів:

здійснювати закупівлі товарів, робіт та послуг відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з обов’язковим дотриманням принципів публічності закупівель та використанням системи електронних закупівель ProZorro.

1.5. Враховуючи бюджетну незабезпеченість видатків по відділу освіти Сквирської міської ради за захищеними статтями видатків (заробітна плата, оплата енергоносіїв) на 2021 рік, зупинити закупівлі товарів, робіт і послуг за незахищеними статтями видатків та надати пропозиції по перерозподілу бюджетних призначень між кодами економічної класифікації видатків бюджету в межах кошторисних призначень, визначених рішенням сесії міської ради про бюджет на 2021 рік.

Термін: квітень–грудень 2021р.

2. Начальнику управління фінансів Сквирської міської ради Ірині Круківській:

2.1. Надати детальну аналітичну довідку щодо стану фінансування видатків та бюджетної забезпеченості (незабезпеченості) до кінця поточного року по головному розпоряднику «Відділ освіти Сквирської міської ради» в розрізі кодів функціональної та економічної класифікації видатків, доцільності та необхідності проведених видатків по незахищених статтях видатків.

Термін: квітень 2021 р.

2.2. Забезпечити контроль за виконанням п.1.5 цього розпорядження.

Термін: квітень – грудень 2021р.

2.2.Забезпечити узагальнення інформації щодо реалізації заходів з економії бюджетних коштів Відділу освіти Сквирської міської ради і про стан їх виконання інформувати міського голову до 5 числа місяця, що настає за звітним.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

  

Міський голова                                                             Валентина ЛЕВІЦЬКА

                                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: