(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

від 20 серпня 2021 року № 88-ОД Про організацію та проведення в Сквирській міській територіальній громаді призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань в жовтні – грудні 2021 року

 
Дата публікації 27.8.2021 9:10:18
 

Сквирська МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 20 серпня 2021 року               м. Сквира                                № 88-ОД

 

Про організацію та проведення в Сквирській міській територіальній громаді призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань в жовтні – грудні 2021 року

 

Відповідно до статті 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу",  Указу Президента України від 24.02.2021 № 71/2021 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у                     2021 році", Положення про військово – лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14 серпня               2008 року № 402 (зі змінами), постанов Кабінету Міністрів України                         від 21.03.2002 р. № 352 "Про затвердження положення про підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом", від 07.12.2016                № 921 "Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних"

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

1. Провести у Сквирській міській територіальній громаді призов громадян України у відповідності з планом призову та відправок.

 

2. Утворити міську призовну комісію 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у складі згідно з додаток 1.

 

3. Засідання призовної комісії провести згідно з графіком роботи призовної комісії 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – грудні 2021 року (додаток 2), а в разі необхідності - в інші дні, за рішенням голови комісії.

 

2

4. Директору КНП СМР «Сквирська центральна міська лікарня» Андрію Чижу та директору КНП СМР "Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Людмили Гадіяк:

4.1. На базі КНП СМР "Сквирська центральна міська лікарня" організувати проходження призовниками лабораторних досліджень згідно з графіком (додаток 3) проведення лабораторних досліджень при КНП СМР "Сквирська центральна міська лікарня" (клінічних аналізів крові, сечі, флюорографії органів грудної клітини, електрокардіограми серця) на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу.

4.2. До 15 вересня 2021 року подати до 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки списки осіб, які перебувають на обліку з приводу трахоми, туберкульозу, нервово-психічних, шкіряно-венеричних та інфекційних захворювань, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів і суглобів, а також виписки з історії хвороб, дані лікарського обстеження та диспансерного нагляду, які характеризують стан здоров’я громадян.

4.3. До 15 вересня 2021 року подати до 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки перелік лікувально – профілактичних закладів, які виділяються для лікування і медичного огляду призовників.

4.4. Для медичного огляду призовників, які підлягають призову, утворити медичну комісію 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні - грудні 2021 року у складі згідно з додатком 4.

4.5. Медичний огляд призовників провести на призовній дільниці                        1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки згідно з графіком проведення медичних оглядів призовників (додаток 3), а в разі необхідності - в інші дні, за рішенням голови комісії.

4.6. Для забезпечення роботи медичної комісії виділити в її розпорядження необхідну кількість медичних сестер.

4.7. До 15 вересня 2021 року укомплектувати приміщення призовної дільниці 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки інструментарієм, медичним і господарським майном, необхідним для медичного огляду призовників під час призову.

4.8. Забезпечити повне і якісне обстеження стану здоров’я та лікування призовників у визначені призовною комісією строки, виділити в лікарні необхідну кількість ліжко-місць. Взяти під особистий контроль якість оформлення актів обстеження.

4.9. Організувати і забезпечити огляд лікарем-дерматологом всіх категорій призовників, які направляються на обласний збірний пункт в дні

 

 

3

відправок, згідно з графіком (графік буде доведено додатково після формування команд).

4.10. Забезпечити проходження юнаками, які розписані до лав Збройних Сил України, швидкими тестами на ВІЛ, СНІД інфекцію та швидкими тестами на гепатити В, С, COVID - 19.

 

5. Керівникам підприємств, установ та організацій різних форм власності, зазначених у графіку забезпечення автотранспортом для організованого проведення призову і доставки призовників на обласний збірний пункт підприємствами та організаціями Сквирської міської територіальної громади на період підготовки і проведення призову восени  2021 року (додаток 5), для забезпечення виконання заходів, пов’язаних з проведенням призову, а також організованого і своєчасного перевезення призовників на обласний збірний пункт в м. Київ, за заявками 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки виділяти заправлений автотранспорт (вид транспорту та час подання до 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки буде вказано додатково за 4 – 5 днів).

 

6. Старостам Сквирської міської ради, керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, в яких проживають, працюють або навчаються призовники, які підлягають черговому призову:

6.1. Забезпечити своєчасне оповіщення та прибуття призовників на призовну дільницю у строки, визначені 1 відділом Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та виділяти для їх доставки транспорт.

6.2. Взяти під особистий контроль оформлення призовникам об’єктивних характеристик.

6.3. Організувати і провести урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України.

 

7. Голові Сквирського районного суду в строк до 15 вересня 2021 року подати до 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки списки призовників, кримінальні справи яких розглядаються судом, а також вироки стосовно призовників, що набрали законної сили.

 

8. Начальнику відділу № 1 Білоцерківського РУП ГУ НП України в Київській області:

8.1. В строк до 15 вересня 2021 року подати до 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки списки призовників, які перебувають на обліку у відділі № 1 Білоцерківського РУП ГУ НП України у Київській області, а також списки

 

 

4

призовників щодо яких ведеться дізнання або попереднє (досудове) слідство.

8.2. Відповідно до п. 3 статті 38 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" органи національної поліції зобов’язані своєчасно проводити розшук, затримання та доставку до 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

8.3. Для забезпечення належного порядку на призовній дільниці в дні роботи призовної комісії, в дні відправок призовників до лав Збройних Сил України виділяти за заявками 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки наряд поліції.

 

9. Начальнику 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

9.1. Організувати роботу особового складу 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проведення якісного призову громадян на строкову військову службу.

9.2. До 25 вересня 2021 року провести одноденні інструктивно-методичні збори з лікарями-спеціалістами, з особовим складом 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старостами, помічниками старостів сквирської міської ради, начальниками відділів кадрів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів з питань організованого проведення в міській територіальній громаді чергового призову.

9.3. Забезпечити виконання необхідних заходів для організованого проведення в міській територіальній громаді чергового призову громадян на строкову військову службу.

 

10. Рекомендувати директору (головному редактору) приватного підприємства "Редакція районної газети "Вісник Сквирщини" Катерині Бондарчук :

10.1. Постійно висвітлювати хід проведення чергового призову громадян району на строкову військову службу та прийняття на військову службу за контрактом.

10.2. Започатковувати постійну рубрику "Захисник Вітчизни".

 

11. Міській призовній комісії, при виявленні під час призову громадян 2004 року народження та старших, які з різних причин не приписані до призовної дільниці, приписати їх згідно з вимогами діючого законодавства.

 

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Валентину Бачинську.

 

Міський голова                                                   Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

ПОГОДЖЕНО:

 

 

 

Заступник Сквирського міського голови

«____»_____________2021

 

 

 

 

         ___________

 

 

 Валентина БАЧИНСЬКА

Керуюча справами виконавчого комітету Сквирської міської ради                            «____»_____________2021 р.

 

 

 

         ____________

 

 

Наталія ЗГАРДІВСЬКА

Начальник відділу з питань

юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради                                          «____»_____________2021 р.

 

 

 

 

 

_____________

 

 

 

 Ірина КВАША

Начальник відділу № 1 Білоцерківського РУП ГУ НП України в Київській області                            «____»_____________2021 р.

 

 

 

         ____________

 

 

Микола РИЖКОВ

 

Директор КНП СМР «Сквирська центральна міська лікарня»                            «____»_____________2021 р.

 

 

 

         ____________

 

 

Андрій ЧИЖ

 

Директор КНП СМР «Сквирський ЦПМСД»                            «____»_____________2021 р.

 

 

 

         ____________

 

Людмила ГАДІЯК

 

Начальник відділу освіти Сквирської міської ради                            «____»_____________2021 р.

 

 

 

         ____________

 

 

Олександр ЗАБОЛОТНИЙ

Начальник організаційного відділу Сквирської міської ради (уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції)

«____»_____________2021 р.

 

 

 

 

 

 

            __________

 

 

 

 

Віктор САЛТАНЮК

 

В.о. начальника 1 відділу Білоцерківського районного територіального ЦК та СП                 

«____»_____________2021 р

 

 

 

         ____________

 

 

  Микола ВИГІВСЬКИЙ

 

 

 

 

Додаток 1

до розпорядження міського голови

_______________ № ________

 

СКЛАД

міської призовної комісії 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу

 

Бачинська Валентина Петрівна, заступник міського голови - голова комісії

 

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Березовський Олександр Олександрович, начальник 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

Мазур Лариса Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти Сквирської міської ради;

Романюк Олександр Миколайович заступник начальника відділу №1 Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області;

Гоменюк Андрій Григорович, сімейний лікар ЗПСМ ЦПСМД, який організовує роботу медичного персоналу щодо медичного огляду призовників;

Телегей Марина Ігорівна, практичний психолог НВК "Сквирський ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів" ;

Савченко Катерина Леонідівна, сестра медична поліклінічного відділення, секретар комісії.

 

У випадку відсутності з поважних причин членів комісії дозволити ввести до її складу:

Черненко Віталій Валерійович,  заступник міського голови - голова комісії

 

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Вигівський Микола Володимирович, заступник військового комісара – начальник відділення обліку мобілізаційної роботи 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

Барильченко Оксана Вікторівна, провідний спеціаліст відділу освіти Сквирської міської ради;

Кононський Олександр Володимирович, начальник сектору моніторингу відділу № 1 Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області;

Глембіцька Світлана Василівна лікар – дерматовенеролог КНП СМР                            "Сквирська центральна міська лікарня», старший лікар медичної комісії;

Морковіна Тетяна Іванівна, психолог Сквирської ЗОШ I-III ступенів № 2;

Гарматюк Оксана Вікторівна, старша медична сестра загальної практики сімейної медицини КНП СМР «Сквирський ЦПМСД", секретар комісії.

 

 

Виконуючий обов’язки начальника 1відділу

Білоцерківського районного територіального центру

комплектування та соціальної

підтримки підполковник                                                         Микола ВИГІВСЬКИЙ

 

Додаток 2

до розпорядження міського голови

_______________ № ________

 

ГРАФІК

роботи призовної комісії 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – грудні 2021 року

 

 № пп.

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

1

Одноденні інструктивно-методичні збори з: лікарями-спеціалістами медичної комісії, особовим складом Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

 

24.09.2021

 

 

2

Розгляд призовною комісією документів на призовників згідно списків по днях явки та прийняття рішень

01.10.2021

07.10.2021    14.10.2021

21.10.2021    28.10.2021

04.11.2021

11.11.2021    18.11.2021

25.11.2021    09.12.2021

16.12.2021    23.12.2021

30.12.2021   

 

3

Розгляд документів на призовників, які повернулися з обстеження та лікування

23.12.2021 30.12.2021

 

4

Проведення аналізу роботи  призовної комісії по призовниках, які повернуті з обласного збірного пункту, та яким обласна призовна комісія не затвердила рішення міської призовної комісії

 

30.12.2021

 

5

Відміна рішень призовної комісії, які не затверджені обласною призовною комісією, та рішень про призов призовників, які не відправлені у війська з різних причин

 

30.12.2021

 

 

 

Виконуючий обов’язки начальника 1відділу

Білоцерківського районного територіального центру

комплектування та соціальної

підтримки підполковник                                                           Микола ВИГІВСЬКИЙ

 

          

 

Додаток 3

до розпорядження міського голови

_______________ № ________

 

ГРАФІК

проведення лабораторних досліджень при КНПСМР " Сквирська центральна міська лікарня "(клінічних аналізів крові, сечі, флюорографії органів грудної клітини, електрокардіограми серця) та проведення медичних оглядів призовників при 1 відділі Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – грудні

2021 року

 

 № пп.

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

1.

Проведення лабораторних досліджень

 

З 16.08.2021 -

27.08.2021

 

2.

Проведення медичних оглядів призовників

 

16.08.2021 -  20.08.2021        25.08.2021 -  27.08.2021

06.09.2021 -  10.09.2021

20.09.2021 -  24.09.2021

01.10.2021    07.10.2021   14.10.2021    21.10.2021    28.10.2021    04.11.2021    11.11.2021    18.11.2021    25.11.2021    09.12.2021    16.12.2021    23.12.2021    30.12.2021   

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки начальника 1відділу

Білоцерківського районного територіального центру

комплектування та соціальної

підтримки підполковник                                                        Микола ВИГІВСЬКИЙ

 

 

 

Додаток 4

до розпорядження міського голови

_______________ № ________

 

СКЛАД

медичної комісії 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру

комплектування та соціальної підтримки для проведення чергового призову

громадян України на строкову військову службу у жовтні – грудні 2021 року

 

лікар-хірург

 • Насінник Михайло Степанович

лікар-терапевт

 • Гальчинський Олександр Олегович

лікар-невропатолог

 • Міщук Олег Михайлович

лікар-психіатр

 • Хамуляк Ірина Ігорівна

лікар-стоматолог

 • Гаврилюк Валентина Іванівна

лікар-отоларинголог

 • Гальчинський Олександр Олегович

лікар-офтальмолог

 • Березюк Ольга Григорівна

лікар-дерматолог

 • Глембіцька Світлана Василівна

 

У випадку відсутності з поважних причин членів медичної комісії дозволити ввести до її складу:

 

лікар-хірург

 • Харченко Олег Володимирович

лікар-терапевт

 • Гоменюк Андрій Григорович

лікар-невропатолог

 • Чиж Наталія Іванівна

лікар-психіатр

 • Хамуляк Ірина Ігорівна

лікар-стоматолог

 • Симон Наталія Сергіївна

лікар-отоларинголог

 • Гальчинський Олександр Олегович

лікар-офтальмолог

 • Березюк Ольга Григорівна

лікар-дерматолог

 • Глембіцька Світлана Василівна

 

 

Виконуючий обов’язки начальника 1відділу

Білоцерківського районного територіального центру

комплектування та соціальної

підтримки підполковник                                                         Микола ВИГІВСЬКИЙ

 

 

 

Додаток 5

до розпорядження міського голови

_______________ № ________

 

ГРАФІК

забезпечення автотранспортом для організованого проведення призову і доставки призовників на обласний збірний пункт підприємствами та організаціями Сквирської міської територіальної громади на період підготовки і проведення призову восени 2021 року

 

 № пп.

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

1.

ТОВ " Сквирський КХП "

 

 

2.

ТОВ фірма " Грона "

 

 

3.

ТОВ " Сквиратекс "

 

 

4.

ПП " Росава - Агро "

 

 

5.

ТОВ " Шамраївський цукор "

 

 

6.

ПП " Технофарм України "

 

 

7.

ПП Агроспілка " Малолисовецька "

 

 

8.

ТОВ АФ " Нива "

 

 

9.

ТОВ " Юніс - Агро "

 

 

10.

ДП " Кліринг - Агро "

 

 

11.

Сквирська філія ДП " Укрветсанзавод "

 

 

12.

ПрАТ " Шамраївське "

 

 

13.

ТОВ імені " Шевченка "

 

 

14.

ТОВ " Оріховецьке "

 

 

15.

ТОВ " Чубинецький Колос "

 

 

16.

СГПП імені " Гагаріна "

 

 

17.

СП " Інтерагро Сквира "

 

 

18.

ПП АФ " Розволожжя "

 

 

19.

ТОВ АФ " Колос "

 

 

20.

ПП " Новоагрос "

 

 

21.

ДНЗ Сквирське ВПУ

 

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки начальника 1відділу

Білоцерківського районного територіального центру

комплектування та соціальної

підтримки підполковник                                                         Микола ВИГІВСЬКИЙ

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: