(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

від 19 лютого 2021 року № 30-ОД Про проведення комплексу пожежно-профілактичних заходів у 2021 році

 
Дата публікації 19.2.2021 14:27:46
 

Сквирська МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

        

від 19 лютого 2021 року               м. Сквира                                № 30-ОД

 

Про проведення комплексу

пожежно-профілактичних заходів у 2021 році

 

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях від 26.06.2013 № 444», наказу Міністерства внутрішніх справ від 30.12.2014 № 1417 «Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні», з метою попередження та протидії можливим загрозам життю та здоров’ю громадян при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежами в приватному житловому секторі, оперативного реагування на них, а також підвищення рівня протипожежного захисту населених пунктів Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району:

 

1. Сквирському районному сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області протягом березня 2021 року надати виконавчому комітету Сквирської міської ради, на території якої у 2020 році трапились пожежі та на них загинули люди, відповідні пропозиції щодо покращення стану пожежної безпеки.

 

2. Виконавчому  комітету Сквирської міської ради:

2.1. Розглянутиназасіданняхкомісійзпитаньтехногенно-екологічноїбезпекитанадзвичайнихситуаційпитаннящодопопередженнявиникненняпожеж,загибелітатравмуваннялюдейнаних.

2.2. Організуватирозміщенняінформаціїщодопопередженняпожежтазагибелі людей на них на наявних конструкціях зовнішньої соціальної реклами(білборди,сітілайти,зупинкигромадськоготранспорту,рекламні щити),яківстановленінавідповідній адміністративній території.

 

3. Сквирському районному сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області, Сквирському відділу поліції № 1 Білоцерківського районного управління Головного управління Національної поліції в Київській області, відділу праці, соціального захисту та соціального забезпечення, виконавчому комітету Сквирської міської ради протягом 2021 року:

3.1. Забезпечитипроведення,районним сектором Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області (з урахуванням карантинних обмежень) від 21 грудня 2020 року, спільних пожежно-профілактичних відпрацювань в населених пунктах, де спостерігається зростання кількості пожеж та загибелі людей під час пожеж, шляхом здійснення подворових обходів помешкань громадян, в ході яких роз’яснювати вимоги щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

3.2. У разі виявлення загиблого (загиблих) на місці пожежі, протягом 10 днів проводити додаткові (позапланові) відпрацювання у населених пунктах, де виявлено загиблого (загиблих).

3.3. За результатами відпрацювань надсилати до виконавчого комітету міської ради інформацію з визначенням конкретних заходів, які рекомендується здійснити, для покращення стану пожежної безпеки з прийняттям відповідних рішень, спрямованих на покращення стану пожежної безпеки на відповідній території.

  1. Проводити (з урахуванням карантинних обмежень) у закладах дошкільної, загальної середньої освіти на об’єктах соціального обслуговування населення, у релігійних організаціях, місцях проведення масових заходів та інших аналогічних за призначенням об’єктах з масовим перебуванням людей роз’яснювальну роботу з питань пожежної безпеки та практичні відпрацювання планів евакуації людей на випадок виникнення пожежі, виховну роботу, спрямовану на запобігання виникненню пожеж від необережного поводження дітей з вогнем.

 

4. Виконавчому комітету Сквирської міської ради, Сквирському районному сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області, Сквирському відділу поліції № 1 Білоцерківського районного управління головного управління Національної поліції в Київській області, відділу освіти Сквирської міської ради, відділу культури, молоді та спорту Сквирської міської ради, комунальному некомерційному підприємству Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня», комунальному некомерційному підприємству Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» протягом 2021 року:

4.1. Забезпечитивисвітленняпитаньпопередженняпожеж,загибелітатравмуваннялюдейнаних,атакожпроведенняпожежно-профілактичнихвідпрацюваньнаселенихпунктівумісцевихзасобахмасовоїінформації.

4.2. Організувати на об’єктах з масовим перебуванням людей, у соціально-побутових, комунальних, медичних, громадських установах, закладах освіти, культури, автовокзалах, громадському транспорті, поштових та банківських відділеннях, житлово-експлуатаційних організаціях та об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків, у приміщеннях житлових та адміністративних будинків, торговельних закладах, місцях масового відпочинку громадян розміщення плакатів, листівок, буклетів, текстів застережень та звернень до населення щодо дотримання Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30 грудня 2014 року № 1417, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 05 березня 2015 року за № 252/26697.

 

5. Відділу праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради:

  1. пожежобезпечний стан пічного опалення та димарів, а також електричної мережі приватних помешкань.

 

6. Виконавчому комітету Сквирської міської ради (за згодою), Сквирському районному сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області протягом 2021 року:

6.1. Спільнозпідприємствами,установамитаорганізаціямизабезпечитирозповсюдженнясереднаселенняпідчасроз’яснювальноїроботитапожежно-профілактичнихвідпрацювань,атакожрозміщеннявмісцяхзмасовимперебуваннямлюдейполіграфічноїпродукціїзінструкціямищодоосновнихзаходівзпитаньпопередженняпожеж,загибеліітравмуваннялюдей наних.

6.2. Організувати(зурахуваннямкарантиннихобмежень)навчаннянаселення правилам пожежної безпеки в побуті за місцем проживання, за участіпредставників Сквирської міської ради.Особливуувагузвернутинароботузособами, які опинилися в складних життєвих умовах та потребують соціальноїпідтримки

 

7. Контрольза виконанням цього розпорядження покласти на заступникаголовиЧерненка В.В.

 

 

Міський голова               (підпис)                            Валентина ЛЕВІЦЬКА

        

      

 

 

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: