(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

від 18 лютого 2021 року № 28-ОД Про проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці»

 
Дата публікації 23.4.2021 14:21:41
 

СКВИРСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 18 лютого 2021 року         № 28-ОД

 

Про проведення профілактичних заходів
(рейдів) «Діти вулиці»

 

Керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до законів України від 21.01.2010 №11 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», від 16.05.2013 № 243-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час», наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 26.06.2009 року № 2255 «Про затвердження форми Звіту за результатами проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», з метою удосконалення системи моніторингу щодо соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки, профілактики правопорушень серед осіб, які не досягли вісімнадцятирічного віку, запобігання дитячій бездоглядності і безпритульності, жебракування та результативності проведення профілактичного заходу (рейду) «Діти вулиці»:

1.Утворити рейдову групу у складі:


1). Рогоза Н.А. – начальника служби у справах дітей та сім’ї.
2). Рогач В.С. – головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї.
3). Чумак Н.Д. – інспектора сектору ювенальної превенції відділу превенції Білоцерківського районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Київській області.
4). Мазур Л.М. – головного спеціаліста відділу освіти.
5). Можарівська М.М. –  фахівця із соціальної роботи комунальної установи Сквирської міської ради «Центр надання соціальних послуг».

 

2. Провести протягом I кварталу 2021 року профілактичні рейди «Діти вулиці».

 

3. Начальнику відділу поліції №1 Білоцерківського районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Київській області виділити оперативну групу для проведення профілактичного рейду «Діти вулиці» та вжиття заходів щодо правопорушень.

 

4. Начальнику служби у справах дітей та сім’ї:

4.1. Забезпечити організацію та проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», спільно з підрозділами Сквирської міської ради, відділом поліції №1 Білоцерківського районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Київській області, громадськими організаціями, які працюють в інтересах дітей.

4.2. Вжити заходів щодо влаштування дітей, виявлених під час проведення заходу (рейду), до закладів соціального захисту дітей, охорони здоров’я, повернення в сім’ї.

4.3. Забезпечити своєчасне взяття на облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та виявлені під час проведення заходу (рейду).

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                 Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: