(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Від 14 травня 2020 року № 57-КП/1 "Про призначення службового розслідування та відсторонення від здійснення повноважень за посадою"

 
Дата публікації 14.5.2020 12:20:39
 
СКВИРСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 14 травня 2020 року

57-КП/1

Про призначення службового розслідування та відсторонення від здійснення повноважень за посадою

 

Керуючись статтями 42, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 1 Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та осіб, які для цілей Закону України «Про запобігання корупції» прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2000 № 950 (далі – Порядок), Статутом комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство», враховуючи службову записку першого заступника міського голови Горбалінського В.М. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Палієнка С.І., вх.№507 від 13.05.2020, про факти завезення на Сквирський полігон твердих побутових відходів (сміттєзвалище) великих об’ємів сміття, утвореного поза межами міста Сквира та Сквирського району:

 1. Провести службове розслідування стосовно начальника комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» Скарбовійчука Олександра Петровича щодо можливого неналежного виконання ним службових обов’язків, перевищення повноважень керівника комунального підприємства при укладенні або без укладення та виконання комунальним підприємством «Сквирське комунальне господарство» договорів, що призвело до заподіяння значної шкоди громаді міста Сквира.
 2. Визначити предметом службового розслідування – виконання Скарбовійчуком Олександром Петровичем службових обов’язків та повноважень керівника комунального підприємства, зокрема масового завезення великих об’ємів твердих побутових відходів (сміття) на Сквирський полігон твердих побутових відходів, додержання правового режиму комунального майна закріпленого (переданого) за комунальним підприємством на праві повного господарського відання, вжиття заходів щодо ефективного використання та збереження такого комунального майна, дотримання земельного законодавства, а також розмір майнових збитків у разі встановлення обставин неналежного виконання службових обов’язків, перевищення повноважень керівника комунального підприємства тощо.
 3. Встановити строк проведення службового розслідування з 14.05.2020 по 14.06.2020, з можливістю подальшого продовження строку в межах, передбачених пунктом 3 Порядку.
 4. Створити комісію з проведення службового розслідування у складі:

Голова комісії:

ГОРБАЛІНСЬКИЙ Володимир Миколайович, перший заступник міського голови.

Секретар комісії:

СІКОРСЬКА Ольга Миколаївна, начальник юридичного відділу Сквирської міської ради.

Члени комісії:

ПАЛІЄНКО Сергій Іванович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

СЕРГІЄНКО Людмила Вікторівна, заступник міського голови з економічних питань;

ІВАЩЕНКО Надія Василівна, начальник відділу з питань підприємництва, містобудування та землекористування міської ради;

ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Володимир Олександрович, депутат міської ради (за згодою);

РОГАЧ Віталій Сергійович, депутат міської ради (за згодою);

ТИБУЛЕВИЧ Вадим Вікторович, депутат міської ради (за згодою);

ВОРУШИЛО Микола Степанович, начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, енергетики, охорони довкілля та цивільного захисту Сквирської районної державної адміністрації (за згодою).

 1. Комісії з проведення службового розслідування у своїй роботі керуватись Конституцією України, Законами України, нормативно-правовими актами та вказати на обов’язок, у разі виникнення реального чи потенційного конфлікту інтересів, письмово повідомити секретаря Сквирської міської ради.
 2. Комісії з проведення службового розслідування за результатами якого скласти акт із висновками та пропозиціями та надати на розгляд виконавчого комітету Сквирської міської ради.
 3. Відсторонити начальника комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» Скарбовійчука Олександра Петровича від здійснення повноважень за посадою на час проведення службового розслідування починаючи з 14.05.2020 без збереження заробітної плати.
 4. Виконання обов’язків начальника комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство», на час проведення службового розслідування, покласти на інженера житлово-експлуатаційного відділу Войцехівського В’ячеслава Олеговича, з правом підпису організаційно господарських та фінансових документів.
 5. Виконуючому обов’язки начальника підприємства Войцехівського В’ячеслава Олеговича забезпечити безперебійну роботу підприємства.
 6. Невідкладно ознайомити з даним розпорядженням Скарбовійчука Олександра Петровича та Войцехівського В’ячеслава Олеговича.
 7. Розпорядження оприлюднити на офіційному сайті Сквирської міської ради www.skvira-rada.gov.ua.
 8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Секретар міської ради                                              Вероніка БОНДАР

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: