(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

від 14 лютого 2022 року № 17-ОД Про внесення змін до розпорядження Сквирського міського голови від 01 квітня 2021 року № 50-ОД “Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Сквирсь

 
Дата публікації 14.2.2022 12:42:54
 

 

Сквирська МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 14 лютого 2022 року              м. Сквира                                   № 17-ОД

Про внесення змін до розпорядження Сквирського міського голови від 01 квітня 2021 року № 50-ОД “Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Сквирській міській раді та складу конкурсної комісії”

Відповідно до статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування”, п.п. 2.6 розділу 2 Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Сквирській міській раді, затвердженого розпорядженням Сквирського  міського голови від 01 квітня 2021 року №50-ОД “Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Сквирській міській раді

                                        

ЗОБОВЯЗУЮ:

1. Внести зміни до розпорядження Сквирського  міського голови від  01 квітня 2021 року №50-ОД “Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Сквирській міській раді”, а саме: в розділ ІІІ Додатку 1 до Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Сквирській міській раді в частині перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово – комунального господарства  та викласти в новій редакції (додається).

2. Розмістити це розпорядження на офіційному сайті Сквирської міської ради.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Сквирської міської ради Наталію Згардівську.

 

Міський голова                                                             Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 

Додаток

до розпорядження

від 14 лютого 2022 року №17-ОД

 

Питання на перевірку знання законодавства

з урахуванням специфіки роботи у відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово – комунального господарства

 

 1. Перелік житлово-комунальних послуг (стаття 5 Закону України  “Про житлово-комунальні послуги”)
 2. Призначення благоустрою населених пунктів (стаття 2 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”)
 3. Система благоустрою населених пунктів (стаття 3 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”)
 4. Відповідальність за порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів (стаття 42 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”)
 5. Самоврядний контроль у сфері благоустрою населених пунктів (стаття 40 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”)
 6. Перелік документів, необхідних для отримання містобудівних умов та обмежень (стаття 29 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”)
 7. Основні функції відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господрства
 8. Укладання договору підряду (постанова КМУ від 01.08.2005 №668 “Про затвердження Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві”)
 9. Порядок проведення конкурсу при укладанні договорів на надання житлово-комунальних послуг (постанова КМУ від 21.07.2005 №631 “Про затвердження порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг”
 10. Державна політика у сфері житлово-комунальних послуг (стаття 3 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”)
 11. Повноваження органів державної влади та органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг (стаття 4 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”)
 12. Ціни (тарифи) на житлово-комунальні послуги (стаття 10 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”)
 13. Основні вимоги до містобудівної діяльності (стаття 5 Закону України “Про основи містобудування”)
 14. Компетенція сільських, селищних, міських рад та їх виконавчих органів у сфері містобудування (стаття 12 Закону України “Про основи містобудування”)
 15. Економічні заходи для забезпечення енергозбереження (стаття 11 Закону України “Про енергозбереження”)
 16. Договори про надання житлово-комунальних послуг (стаття 12 Закону України  “Про житлово-комунальні послуги”)
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: