від 13 жовтня 2021 року № 104-ОД "Про скликання чергової чотирнадцятої сесії Сквирської міської ради VIII скликання"

Дата публікації 13.10.2021 16:27:37

Сквирська МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 жовтня 2021 року               м. Сквира                                №104-ОД

Про скликання чергової чотирнадцятої сесії

Сквирської міської ради VIII скликання

Відповідно до частини 4 та 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

СКЛИКАТИ чергову чотирнадцяту сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання 27 жовтня 2021 року о 10-й годині в залі засідань Сквирської міської ради за адресою вул. Богачевського, 28, м. Сквира Київської області та внести на розгляд міської ради питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 №31-3-VIII «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» 10561000000 (код бюджету).

Доповідає: Круківська І.В., начальник фінансового управління Сквирської міської ради.

1. Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу Сквирської міської ради Сквирська дитяча школа мистецтв

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови

1. Про затвердження структури та штатного розпису комунального закладу Сквирської міської ради Сквирська дитяча школа мистецтв

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови

1. Про внесення змін до Статуту, штатного розпису та графіку роботи Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр»

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови

1. Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи Самгородоцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Сквирської міської ради

Доповідає: Бачинська В.П., заступник міського голови

1. Про внесення змін до рішення сесії від 02 вересня 2021 № 18-11-VIII «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду»

Доповідає: Степаненко О.В., начальник відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради

7. Земельні питання

Доповідає: Ярмола І.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради.

8. Різне.

В.о. міського голови                                             Тетяна ВЛАСЮК