(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

від 12 січня 2022 року № 4-ОД Про проведення комплексу пожежно-профілактичних заходів на території громади в 2022 році

 
Дата публікації 17.1.2022 15:5:42
 

Сквирська МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 12 січня 2022 року                                                                       м. Сквира                               № 4-ОД

 

Про проведення комплексу пожежно-профілактичних заходів

на території громади в 2022 році

 

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях від 26.06.2013 р. № 444», наказу Міністерства внутрішніх справ від 30.12.2014 р. № 1417 «Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні», з метою попередження та протидії можливим загрозам життю та здоров’ю громадян при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежами в приватному житловому секторі, оперативного реагування на них, а також підвищення рівня протипожежного захисту населених пунктів Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району (далі – громади):

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Рекомендувати Білоцерківському РУ ГУ ДСНС України у Київській області протягом січня 2022 р. надати виконавчому комітету Сквирської міської ради, на території якої у 2021 р. трапились пожежі та на них загинули люди, відповідні пропозиції щодо покращення стану пожежної безпеки.

2. Постійній комісії міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в лютому 2022 р. розглянути на засіданні комісії питання щодо попередження виникнення пожеж, загибелі та травмування  на них жителів громади.

Термін виконання

лютий 2022 р.

 

3. Білоцерківському РУ ГУ України у Київській області, Відділу поліції № 1 Білоцерківського РУ ГУ НП в Київській області, старостам, відділу праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради:

3.1. Забезпечити проведення,Білоцерківським РУГУ ДСНС України у Київській області (з урахуванням карантинних обмежень) від                         10 грудня 2021 року (додається), спільних пожежно-профілактичних відпрацювань в населених пунктах, де спостерігається зростання кількості пожеж та загибелі людей під час пожеж, шляхом здійснення подворових обходів помешкань громадян, в ході яких роз’яснювати вимоги щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

3.2. У разі виявлення загиблого (загиблих) на місці пожежі протягом 10 днів проводити додаткові (позапланові) відпрацювання у населених пунктах, де виявлено загиблого (загиблих).

3.3. За результатами відпрацювань надсилати до виконавчого комітету міської ради інформацію з визначенням конкретних заходів, які рекомендується здійснити для покращення стану пожежної безпеки   з прийняттям відповідних рішень, спрямованих на покращення стану пожежної безпеки на відповідній території.

Термін виконання

протягом 2022 р.

 

4. Білоцерківському РУ ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою), відділу поліції № 1 Білоцерківського РУ ГУ Національної поліції в Київській області (за згодою), старостам, відділам освіти, культури, молоді та спорту, сектору інформаційного забезпечення  Сквирської міської ради, комунальному некомерційному підприємству Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня», комунальному некомерційному підприємству Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»:

4.1. Проводити (зурахуванням карантинних обмежень) узакладах дошкільної, загальної середньої, вищої освіти, охорони здоров’я, об’єктах соціального обслуговування населення, релігійних організацій, місцях проведення масових заходів таінших аналогічних за призначенням об’єктах з масовим перебуванням людей роз’яснювальну роботу з питань пожежної безпеки та практичні відпрацювання планів евакуації людей на випадок виникнення пожежі, виховну роботу, спрямовану на запобігання виникненню пожеж від необережного поводження дітей з вогнем.

4.2. Організувати на об’єктах з масовим перебуванням людей, у соціально-побутових, комунальних, медичних, громадських установах, закладах освіти, культури, автовокзалах, громадському транспорті, поштових та банківських відділеннях, житлово-експлуатаційних організаціях та об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків, у приміщеннях житлових та адміністративних будинків, торговельних закладах, місцях масового відпочинку громадян розміщення плакатів, листівок, буклетів, текстів застережень та звернень до населення щодо дотримання Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30 грудня 2014 року № 1417, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 05 березня 2015 року за № 252/26697.

4.3. Забезпечити висвітлення питань попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них, а також проведення пожежно-профілактичних відпрацювань населених пунктів у місцевих засобах масової інформації.

4.4. Організувати розміщення інформації щодо попередження пожеж та загибелі людей на них на наявних конструкціях зовнішньої соціальної реклами (білборди, сітілайти, зупинки громадського транспорту, рекламні щити), які встановлені на відповідній адміністративній території.

 

Термін виконання

протягом 2022 р.

 

5. Старостам, Білоцерківському РУ ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою) розробити у межах компетенції відповідні заходи з надання допомоги соціально незахищеним верствам населення щодо приведення в пожежобезпечний стан пічного опалення та димарів, а також електричної  мережі приватних помешкань.

 

                                                                                  Термін виконання

                                                                                Протягом 2022 року

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                            Валентина ЛЕВІЦЬКА

         

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: