(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

від 11 жовтня 2021 року № 100-ОД Про затвердження плану заходів з нагоди святкування у 2021 році Дня захисників і захисниць України у Сквирській міській територіальній громаді

 
Дата публікації 12.10.2021 14:45:45
 

Сквирська МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 жовтня 2021 року               м. Сквира                                № 100-ОД

 

Про затвердження плану заходів з нагоди святкування у 2021 році Дня захисників і захисниць України у Сквирській міській територіальній громаді

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 14.10.2014 № 8026/2014 «Про День захисника України», розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.09.2021 року        № 1189-р «Про заходи з відзначення у 2021 році Дня захисників і захисниць України», листа Київської обласної державної адміністрації від 04.10.2021       № 2274/01-11 та з метою належної організації підготовки і проведення в Сквирській міській територіальній громаді заходів з відзначення у 2021 році Дня захисників і захисниць України

ЗОБОВЯЗУЮ :

1. Затвердити план заходів з нагоди святкування у 2021 році Дня захисників і захисниць України у Сквирській міській територіальній громаді (далі – план заходів), що додається.

2. Відповідальним виконавцям плану заходів забезпечити належне його виконання з урахуванням обмежень, пов’язаних з недопущенням поширення на території Сквирської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. 

3.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Валентину Бачинську.

Виконуюча обов’язки

міського голови                                                                    Тетяна ВЛАСЮК

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження міського голови

11.10.2021 року № 100-ОД

ПЛАН

заходів з нагоди святкування у 2021 році Дня захисників і захисниць України у Сквирській міській територіальній громаді

 

1. Забезпечити проведення:

1) урочистих заходів з покладанням квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань загиблих учасників бойових дій та учасників АТО/ООС, учасників українського визвольного руху за участю представників органів місцевого самоврядування, органів державної влади, депутатів міської ради, представників релігійних організацій, громадськості.

Відділ культури, молоді і спорту

міської ради (О.С. Клебанівська),

організаційний відділ

міської ради (В.Л. Салтанюк)

13 жовтня 2021 року.

 

2) тематичних інформаційно-освітніх, патріотично-виховних, культурно-мистецьких, спортивно-масових та інших заходів, спрямованих на популяризацію Дня захисників і захисниць України, поширення інформації про українські національні бойові традиції, зокрема княжої доби, козацьких часів, років боротьби за незалежність України у XX столітті, а також відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Відділ культури, молоді і спорту

міської ради (О.С. Клебанівська),

відділ освіти міської ради

(О.В. Заболотний)

11-15 жовтня 2021 року.

 

2. Підготувати звернення до релігійних організацій з пропозицією провести 14 жовтня 2021 року панахиди за загиблими та молебні за захисників і захисниць України.

Організаційний відділ

міської ради (В.Л. Салтанюк)

13 жовтня 2021 року.

 

3. Вжити заходів у межах повноважень щодо здійснення благоустрою населених пунктів громади напередодні свята, упорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань загиблих учасників бойових дій та учасників АТО/ООС, учасників українського визвольного руху.

Комунальне підприємства

«Сквираблагоустрій» (С.О. Музика),

старости міської ради

до 14 жовтня 2021 року.

 

4. Забезпечити у дні святкування Дня захисника і захисниць України громадський порядок, безпеку громадян, медичний супровід в місцях проведення масових заходів.

Відділ поліції № 1 Білоцерківського

РУП ГУ НП в Київській області

(за згодою),

комунальне некомерційне підприємство

міської ради «Сквирський міський центр

первинної медико-санітарної допомоги»

(Л.В. Гадіяк)

11-15 жовтня 2021 року.

 

5. Забезпечити широке висвітлення заходів з відзначення у Сквирській міській територіальній громаді Дня захисника і захисниць України.

 

Сектор інформаційного забезпечення

міської ради (В.В. Мошківський),

Громадсько-політична газета

«Вісник Сквирщини» (за згодою)

жовтень 2021 року.

 

Начальник відділу культури,

молоді і спорту міської ради                                                                                       Оксана КЛЕБАНІВСЬКА

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: