(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Від 11 вересня 2017 року № 23-ОД Про скликання чергової двадцять другої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

 
Дата публікації 12.9.2017 14:54:1
 

СКВИРСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 11 вересня 2017 року                                      № 23-ОД

 

Про скликання чергової двадцять другої сесії

Сквирської міської ради сьомого скликання

                  

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», СКЛИКАТИ чергову двадцять другу сесію Сквирської міської ради VІІ скликання 21 вересня 2017 року о 10-й годині в залі засідань Сквирської районної ради та внести на розгляд міської ради питання:

  1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №300-14-VІI від 23 грудня 2016 року «Про затвердження бюджету міста Сквира на 2017 рік».

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань

  1. Про внесення змін до рішення сесії №370-17-VІІ від 8 червня 2017 року «Про припинення шляхом ліквідації та створення відділів Сквирської міської ради».

3.     Про затвердження положень про відділи Сквирської міської ради.

4.     Про затвердження Комплексної Програми профілактики правопорушень, боротьби з злочинністю і корупцією, забезпечення публічної безпеки у м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Бондар В.О. – секретар міської ради

  1. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
  2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
  3. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
  4. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Баракову Миколі Романовичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вул. Богачевського, 19 в м.Сквира.
  5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення оренду земельної ділянки громадянці Гитченко Антоніні Станіславівні для обслуговування власної нежитлової будівлі по вул. Незалежності, 145 б.
  6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення оренду земельної ділянки громадянці Кислян Ганні Миколаївні для обслуговування власної нежитлової будівлі по вул. Короленка, 53.
  7. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки від 05.06.2014 року, зареєстрованого 31 липня 2014 року за №651722.
  8. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки від 21.08.2013 року та додаткової угоди до договору від 05.09.2014 року.

13.  Про затвердження детального плану території земельної ділянки під розміщення автомобільного газозаправного пункту по вул. Незалежності,б/н

у місті Сквира Київської області.

14.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Субботенко Наталії Вікторівні по вул. Слобідська, 30 у м. Сквира, виготовлену ТОВ Земельний проект.

15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Крутік Зої  Борисівні по вул. Поліська,11 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

16.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Крутік Олександру Олександровичу Дубовецькій Марині Валеріївні по вул. Поліська,13 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».

17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Бондаренку Володимиру Юхимовичу по вул. Лесі Українки, 20  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Ковезі Віталію Анатолійовичу по вул. Героїв Сквирщини, 25  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянину Мандризі Валентину Володимировичу по вул. Кобзаря, 15  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Матківській Тамарі Миколаївні по вул. Героїв Сквирщини, 8  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Поліщуку Андрію Миколайовичу, по вул. Героїв Сквирщини, 15 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

22.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Розуменко Івану Юхимовичу по вул. Матросова,5  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

23.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Савченко Миколі Миколайовичу по вул. Кобзаря,21  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

24.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Хоменко Людмилі Дмитрівні по пров. Кривоноса,17 б  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

25.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Шиманському Сергію Миколайовичу по вул. Героїв Сквирщини, 2  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

26.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Костюк Валентині Іванівні по вул. Абрикосова,12  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

27.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Бачинському Олександру Юрійовичу, Попику Анатолію Олександровичу по вул. Слобідська, 96 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

28.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Терновій Єві Володимирівні по вул. Липовецька, 57 у м. Сквира, виготовлену ТОВ Межувальник.

29.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Акімову Сергію Вікторовичу по вул. Героїв Сквирщини, 24  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

30.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Горєву Олександру Олександровичу по вул. Героїв Сквирщини, 22 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

31.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Матвієнку Сергію Прокоповичу по вул. Героїв Сквирщини, 23  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

32.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Муштруку Артему Олександровичу по вул. Героїв Сквирщини, 26  у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».

33.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Самелюк Наталії Іванівні по пров. Озерний, 24 у м. Сквира, виготовлену ФОП Шеремет Сергій Іванович.

34.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Колесник Наталії В`ячеславівні по вул. Байдукова,  15 у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

35.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну власність громадянам Кондратюку Петру Олексійовичу Кондратюк Оксані Петрівні Кондратюк Наталії Михайлівні по вул. Гончарна,28 у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

36.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Ніфатову Вячеславу Матвійовичу по вул. Байдукова, 13 у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

37.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Пошедіній Людмилі Іванівні по вул. Комарова, 1  у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

38.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Приходько Федору Дмитровичу по вул. Соборна, 26 у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

39.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянці Слободяник Наталії Миколаївні по вул. Відродження,2 а у м. Сквира, виготовлений ПП «Юреско».

40.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Хронюк Тетяні Миколаївні по вул. Липовецька,46 а у м. Сквира, виготовлену ПП «ЮРЕСКО».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В. – начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

 

Міський голови                                                               В.А.Скочко

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: