(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

від 09 лютого 2022 року № 14-ОД Про організацію та проведення в Сквирській міській територіальній громаді призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у квітні – червні 2022 року

 
Дата публікації 11.2.2022 12:9:14
 

 

Сквирська МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09 лютого 2022 року                       м. Сквира                                № 14-ОД

 

Про організацію та проведення в Сквирській міській територіальній громаді призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у квітні – червні 2022 року

 

Відповідно до статті 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про військовий обов’язок і військову службу", Указу Президента України № 687/2021 від 29.12.2021 року "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році", Положення про військово–лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14 серпня    2008 року № 402 (зі змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 р. № 352 "Про затвердження положення про підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу і прийняття призовників на військову службу за контрактом", від 07.12.2016  № 921 "Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних"

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

1. Провести в Сквирській міській територіальній громаді призов громадян України у відповідності з планом призову та відправок.

 

2. Утворити міську призовну комісію 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у складі згідно з додатком 1.

 

3. Засідання призовної комісії провести згідно з графіком роботи призовної комісії 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні – червні   2022 року (додаток 2), а в разі необхідності в інші дні, за рішенням голови комісії.

 

4. Директору КНП СМР «Сквирська центральна міська лікарня» Андрію Чижу та директору КНП СМР "Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Людмилі Гадіяк:

4.1. На базі КНП СМР "Сквирська центральна міська лікарня" організувати проходження призовниками лабораторних досліджень згідно з графіком проведення лабораторних досліджень при КНП СМР "Сквирська центральна міська лікарня" (клінічних аналізів крові, сечі, флюорографії органів грудної клітини, електрокардіограми серця) на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2022 року, що додається (додаток 3).

4.2. До 15 березня 2022 року подати до 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки списки осіб, які перебувають на обліку з приводу трахоми, туберкульозу, нервово-психічних, шкіряно-венеричних та інфекційних захворювань, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів і суглобів, а також виписки з історії хвороб, дані лікарського обстеження та диспансерного нагляду, які характеризують стан здоров’я громадян.

4.3. До 15 березня 2022 року подати до 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки перелік лікувально–профілактичних закладів, які виділяються для лікування і медичного огляду призовників.

4.4. Для медичного огляду призовників, які підлягають призову, утворити медичну комісію 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні - червні 2022 року у складі згідно з додатком 4.

4.5. Медичний огляд призовників провести на призовній дільниці 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки згідно з графіком проведення медичних оглядів призовників (додаток 3), а в разі необхідності в інші дні, за рішенням голови комісії.

4.6. Для забезпечення роботи медичної комісії виділити в її розпорядження необхідну кількість медичних сестер.

4.7. До 15 березня 2022 року укомплектувати приміщення призовної дільниці 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки інструментарієм, медичним і господарським майном, необхідним для медичного огляду призовників під час призову.

4.8. Забезпечити повне і якісне обстеження стану здоров’я та лікування призовників у визначені призовною комісією строки, виділити в лікарні необхідну кількість ліжко-місць. Взяти під особистий контроль якість оформлення актів обстеження.

4.9. Організувати і забезпечити огляд лікарем-дерматологом всіх категорій призовників, які направляються на обласний збірний пункт в дні відправок, згідно з графіком (графік буде доведено додатково після формування команд).

 

4.10. Забезпечити проходження юнаками, які розписані до лав Збройних Сил України, швидкими тестами на ВІЛ, СНІД інфекцію та швидкими тестами на гепатити В,С, COVID - 19.

5. Керівникам підприємств, установ та організацій різних форм власності, зазначених у графіку забезпечення автотранспортом для організованого проведення призову і доставки призовників на обласний збірний пункт підприємствами та організаціями Сквирської міської територіальної громади на період підготовки і проведення призову весною 2022 року (згідно з додатком 5), для забезпечення виконання заходів, пов’язаних з проведенням призову, а також організованого і своєчасного перевезення призовників на обласний збірний пункт в м. Київ, за заявками 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки виділяти заправлений автотранспорт (вид транспорту та час подання до 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки буде вказано додатково за 4 – 5 днів).

6. Старостам Сквирської міської ради, керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, в яких проживають, працюють або навчаються призовники, які підлягають черговому призову:

6.1. Забезпечити своєчасне оповіщення та прибуття призовників на призовну дільницю у строки, визначені 1 відділом Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та виділяти для їх доставки транспорт.

6.2. Взяти під особистий контроль оформлення призовникам об’єктивних характеристик.

6.3. Організувати і провести урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України.

7. Голові Сквирського районного суду в строк до 15 березня 2022 року, подати до 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки списки призовників, кримінальні справи яких розглядаються судом, а також вироки стосовно призовників, що набрали законної сили.

8. Начальнику відділу поліції №1 Білоцерківського РУП ГУ НП України в Київській області:

8.1. В строк до 15 березня 2022 року подати до 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки списки призовників, які перебувають на обліку в відділі поліції № 1 Білоцерківського РУП ГУ НП України у Київській області, а також списки призовників щодо яких ведеться дізнання або попереднє (досудове) слідство.

8.2. Відповідно п. 3 ст. 38 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" органи національної поліції зобов’язані своєчасно проводити розшук, затримання та доставку до 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

8.3. Для забезпечення належного порядку на призовній дільниці в дні роботи призовної комісії, в дні відправок призовників до лав Збройних Сил України виділяти за заявками 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки наряд поліції.

9. Начальнику 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

9.1. Організувати роботу особового складу 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проведення якісного призову громадян на строкову військову службу.

9.2. До 25 березня 2022 року провести одноденні інструктивно-методичні збори з лікарями-спеціалістами, з особовим складом 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старостами Сквирської міської ради, помічниками старостів, начальниками відділів кадрів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів з питань організованого проведення в міській територіальній громаді чергового призову.

9.3. Забезпечити виконання необхідних заходів для організованого проведення в міській територіальній громаді чергового призову громадян на строкову військову службу.

10. Рекомендувати директору (головному редактору) приватного підприємства " Редакція газети " Вісник Сквирщини" Катерині Бондарчук :

10.1. Постійно висвітлювати хід проведення чергового призову громадян на строкову військову службу та прийняття на військову службу за контрактом.

10.2. Започатковувати постійну рубрику "Захисник Вітчизни".

11. Міській призовній комісії при виявленні під час призову громадян       2005 року народження та старших, які з різних причин не приписані до призовної дільниці, приписати їх згідно з вимогами діючого законодавства.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Валентину Бачинську.

Міський голова                                                              Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 

Додаток 1

до розпорядження міського голови

09.02.2022 № 14-ОД

СКЛАД

призовної комісії 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу

 

Бачинська Валентина Петрівна, заступник міського голови - голова комісії;

Члени комісії:

Березовський Олександр Олександрович, начальник 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

Мазур Лариса Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти Сквирської міської ради;

Романюк Олександр Миколайович, заступник начальника відділу № 1 Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області;

Гоменюк Андрій Григорович, сімейний лікар ЗПСМ ЦПМСД, лікар, який організовує роботу медичного персоналу щодо медичного огляду призовників;

Телегей Марина Ігорівна, практичний психолог НВК "Сквирський академічний ліцей" ;

Савченко Катерина Леонідівна, сестра медична поліклінічного відділення, секретар комісії.

 

У випадку відсутності з поважних причин членів комісії дозволити ввести до її складу:

Сергієнко Людмила Вікторівна, заступник міського голови – голова комісії;

Члени комісії:

Вигівський Микола Володимирович, заступник військового комісара – начальник відділення обліку мобілізаційної роботи 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

Барильченко Оксана Вікторівна, провідний спеціаліст відділу освіти Сквирської міської ради;

Бова Оксана Петрівна, начальник слідчого відділу №1 Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області;

Глембіцька Світлана Василівна, лікар–дерматовенеролог КНП СМР «Сквирська центральна міська лікарня», лікар який організовує роботу медичного персоналу щодо медичного огляду призовників;

Гарматюк Оксана Вікторівна, старша медична сестра ЗПСМ ЦПМСД, секретар комісії.

 

Начальник 1 відділу Білоцерківського районного

територіального центру комплектування

та соціальної підтримки

підполковник                                                               Олександр БЕРЕЗОВСЬКИЙ

 

 

Додаток 2

до розпорядження міського голови

09.02.2022 № 14-ОД

 

ГРАФІК

роботи призовної комісії 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні – червні 2022 року

 

 № пп.

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

1

Одноденні інструктивно-методичні збори з: лікарями-спеціалістами медичної комісії, особовим складом Сквирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

 

24.03.2022

 

 

2

Розгляд призовною комісією документів на призовників згідно списків по днях явки та прийняття рішень

01.04.2022

07.04.2022    14.04.2022

21.04.2022    28.04.2022

05.05.2022

12.05.2022   19.05.2022

26.05.2022    02.06.2022

09.06.2022    16.06.2022

23.06.2022

30.06.2022   

 

3

Розгляд документів на призовників, які повернулися з обстеження та лікування

23.06.2022 30.06.2022

 

4

Проведення аналізу роботи  призовної комісії по призовниках, які повернуті з обласного збірного пункту, та яким обласна призовна комісія не затвердила рішення міської призовної комісії

 

30.06.2022

 

5

Відміна рішень призовної комісії, які не затверджені обласною призовною комісією, та рішень про призов призовників, які не відправлені у війська з різних причин

 

30.06.2022

 

 

Начальник 1 відділу Білоцерківського районного

територіального центру комплектування

та соціальної підтримки                                       Олександр БЕРЕЗОВСЬКИЙ

 

Додаток 3

до розпорядження міського голови

09.02.2022 № 14-ОД

 

Графік

проведення лабораторних досліджень при КНП СМР "Сквирська центральна міська лікарня "(клінічних аналізів крові, сечі, флюорографії органів грудної клітини, електрокардіограми серця) та проведення медичних оглядів призовників при 1 відділі Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні – червні 2022 року

 

 № з/п

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

1.

Проведення лабораторних досліджень

 

14.02.2022 - 25.02.2022

 

2.

Проведення медичних оглядів призовників

 

14.02.2022 -  18.02.2022        21.02.2022 -  25.02.2022

14.03.2022 -  18.03.2022

21.03.2022 -  25.03.2022

01.04.2022    07.04.2022   14.04.2022    21.04.2022    28.04.2022    05.05.2022    12.05.2022    19.05.2022    26.05.2022    02.06.2022 09.06.2022    16.06.2022    23.06.2022    30.06.2022   

 

 

 

 

Начальник 1 відділу Білоцерківського районного

територіального центру комплектування

та соціальної підтримки                                       Олександр БЕРЕЗОВСЬКИЙ

 

Додаток 4

до розпорядження міського голови

09.02.2022 № 14-ОД

 

 

СКЛАД

медичної комісії 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні – червні 2022 року

 

лікар-хірург

 • Насінник Михайло Степанович

лікар-терапевт

 • Гальчинський Олександр Олегович

лікар-невропатолог

 • Міщук Олег Михайлович

лікар-психіатр

 • Хамуляк Ірина Ігорівна

лікар-стоматолог

 • Гаврилюк Валентина Іванівна

лікар-отоларинголог

 • Гальчинський Олександр Олегович

лікар-офтальмолог

 • Березюк Ольга Григорівна

лікар-дерматолог

 • Глембіцька Світлана Василівна

 

У випадку відсутності з поважних причин членів медичної комісії дозволити ввести до її складу:

лікар-хірург

 • Харченко Олег Володимирович

лікар-терапевт

 • Гоменюк Андрій Григорович

лікар-невропатолог

 • Чиж Наталія Іванівна

лікар-психіатр

 • Хамуляк Ірина Ігорівна

лікар-стоматолог

 • Симон Наталія Сергіївна

лікар-отоларинголог

 • Гальчинський Олександр Олегович

лікар-офтальмолог

 • Березюк Ольга Григорівна

лікар-дерматолог

 • Глембіцька Світлана Василівна

 

 

Начальник 1 відділу Білоцерківського районного

територіального центру комплектування

та соціальної підтримки                                

підполковник                                                     Олександр БЕРЕЗОВСЬКИЙ

                                                               

 

Додаток 5

до розпорядження міського голови

09.02.2022 № 14-ОД

ГРАФІК

забезпечення автотранспортом для організованого проведення призову і доставки призовників на обласний збірний пункт підприємствами та організаціями Сквирської міської територіальної громади на період підготовки і проведення призову громадян України на строкову військову службу весною 2022 року

 

 № пп.

Найменування підприємств та організацій

Дата проведення

Примітка

1.

ТОВ " Сквирський КХП "

 

 

2.

ТОВ фірма " Грона "

 

 

3.

ТОВ " Сквиратекс "

 

 

4.

ПП " Росава - Агро "

 

 

5.

ТОВ " Шамраївський цукор "

 

 

6.

ПП " Технофарм України "

 

 

7.

ПП Агроспілка " Малолисовецька "

 

 

8.

ТОВ АФ " Нива "

 

 

9.

ТОВ " Юніс - Агро "

 

 

10.

ДП " Кліринг - Агро "

 

 

11.

Сквирська філія ДП " Укрветсанзавод "

 

 

12.

ПрАТ " Шамраївське "

 

 

13.

ТОВ імені " Шевченка "

 

 

14.

ТОВ " Оріховецьке "

 

 

15.

ТОВ " Чубинецький Колос "

 

 

16.

СГПП імені " Гагаріна "

 

 

17.

СП " Інтерагро Сквира "

 

 

18.

ПП АФ " Розволожжя "

 

 

19.

ТОВ АФ " Колос "

 

 

20.

ПП " Новоагрос "

 

 

21.

ДНЗ Сквирське ВПУ

 

 

 

 

Начальник 1 відділу Білоцерківського районного

територіального центру комплектування

та соціальної підтримки                                

підполковник                                                        Олександр БЕРЕЗОВСЬКИЙ

                                                        

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: