(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

від 08 листопада 2021 року № 107-ОД "Про організацію та проведення в Сквирській міській територіальній громаді приписки громадян України 2005 року народження до призовної дільниці у січні – березні 2022 року"

 
Дата публікації 08.11.2021 11:58:1
 

Сквирська МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 08 листопада 2021 року               м. Сквира                                № 107-ОД

 

Про організацію та проведення в Сквирській міській територіальній громаді приписки громадян України 2005 року народження до призовної дільниці у січні – березні 2022 року

 

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування", "Про військовий обов’язок і військову службу", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352 (зі змінами) "Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

1. Провести з 17 січня по 31 березня 2022 року приписку громадян Сквирської міської територіальної громади до призовної дільниці при 1 відділі Білоцерківського РТЦК та СП. Приписці підлягають громадяни чоловічої статі, яким у 2022 році виповнюється 17 років.

 

2. Для проведення приписки громадян до призовної дільниці утворити комісію з питань приписки громадян 2005 року народження до призовної дільниці при 1 відділі Білоцерківського РТЦК та СП у складі, що додається (додаток 1).

 

3. Для проведення якісного медичного огляду та визначення ступеня придатності до військової служби громадян, що підлягають приписці до призовної дільниці, утворити медичну комісію з медичного огляду громадян 2005 року народження у складі, що додається (додаток 2).

 

4. Медичний огляд громадян 2005 року народження та засідання комісії з приписки до призовної дільниці проводити в приміщенні призовної дільниці 1 відділу Білоцерківського РТЦК та СП згідно з графіком, що додається             (додаток 3).

 

5. Керівникам підприємств, установ, організацій, навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкованості і форм власності, старостам Сквирської міської ради організувати оповіщення громадян про їх виклик для проходження приписки до призовної дільниці та забезпечити своєчасне прибуття за цим викликом до територіального центру в супроводі відповідальних осіб у визначені територіальним центром терміни. Для своєчасної доставки юнаків на призовну дільницю рекомендувати керівникам підприємств виділити автотранспорт.

 

6. Директору КНП СМР "Сквирська центральна міська лікарня" (Чижу А.Г.) та директору КНП СМР "Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" (Гадіяк Л.В.):

6.1. До 17.01.2022 забезпечити призовну дільницю необхідними медичним обладнанням, медикаментами, інструментарієм:

6.2. Організувати з 17 по 21 січня 2022 року проведення юнакам, які підлягають приписці, аналізу крові, сечі, флюорографії грудної клітини, електрокардіограми серця.

6.3. Для проведення стаціонарного обстеження та лікування юнаків виділити в КНП СМР "Сквирська центральна міська лікарня" необхідну кількість ліжко-місць.

6.4. Взяти під особистий контроль проведення обстеження і лікування юнаків в період приписки і від приписки до призову. Про хід обстеження і лікування постійно інформувати 1 відділ Білоцерківського РТЦК та СП.

6.5. Для забезпечення роботи медичної комісії виділити в її розпорядження необхідну кількість медичних сестер.

6.6. Звільнити лікарів, членів комісії з питань приписки медичних сестер від основної роботи на період роботи комісії з приписки, зі збереженням місця роботи, займаної посади та заробітної плати за основним місцем роботи.

6.7. Для своєчасного і якісного проведення обстеження в період приписки передбачити наявність рентгенівських плівок, стрічки для електрокардіограми та реактивів для лабораторних досліджень.

6.8. До 17.01.2022 року передати до 1 відділу Білоцерківського РТЦК та СП медичні картки амбулаторного хворого (форма № 025/У), вкладні листки до них (форма № 025/ІУ), списки осіб, поставлених на диспансерний облік з приводу нервово-психічних захворювань, туберкульозу, венеричних, інфекційних захворювань, захворювань шкіри, трахоми, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, суглобів та виписки із історії хвороби, дані лікарського обстеження та диспансерного нагляду, що характеризують стан здоров’я громадян 2005 року народження.

7. Начальнику Відділу поліції № 1 Білоцерківського районного управління поліції ГУ НП України в Київській області (Рижкову М.):

 

7.1. До 17.01.2022 року передати до 1 відділу Білоцерківського РТЦК та СП списки осіб 2005 року народження, притягнутих до кримінальної відповідальності, осіб 2005 року народження, які перебувають під слідством та справи яких розглядаються судом, а також осіб 2004 року народження, які мали приводи в органи внутрішніх справ за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем або наркотичними речовинами та перебувають на обліку відділу ювенальної превенції.

 

8. Голові районного суду в строк до 17.01.2022 року подати до 1 відділу Білоцерківського РТЦК та СП списки юнаків 2005 року народження, кримінальні справи яких розглядаються судом, а також вироки на юнаків   2005 року народження, що набрали законної сили.

 

9. Начальнику відділу праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради (Риченко С.П.) в строк до 17.01.2022 подати до 1 відділу Білоцерківського РТЦК та СП списки юнаків 2005 року народження, які визнані особами з інвалідністю, незалежно від групи інвалідності.

 

10. Рекомендувати директору (головному редактору) приватного підприємства "Редакція районної газети “Вісник Сквирщини” (Бондарчук К.Ф.) постійно висвітлювати хід проведення чергової приписки громадян до призовної дільниці.

 

11. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                              Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 

 

Додаток 1

до розпорядження міського голови

08.11.2021 № 107-ОД

 

СКЛАД КОМІСІЇ

з питань приписки громадян 2005 року народження до призовної дільниці при 1 відділі Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

 

Березовський Олександр Олександрович - начальник 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, голова комісії;

Члени комісії:

 

Мазур Лариса Миколаївна - головний спеціаліст відділу освіти Сквирської міської ради;

Чумак Наталія Дмитрівна - старший інспектор ювенальної превенції ВП № 1 Білоцерківського РУ ГУНП в Київській області, яка проводить роботу з неповнолітніми;

Гоменюк Андрій Григорович - сімейний лікар загальної практики сімейної медицини КНП СМР "Сквирський міський центр первинної медико - санітарної допомоги", що організовує роботу медичного персоналу з  медичного огляду громадян, які підлягають приписці;

Телегей Марина Ігорівна - психолог - практичний психолог Сквирського академічного ліцею;

Савченко Катерина Леонідівна - сестра медична КНП Сквирської міської ради "Сквирська центральна міська лікарня", секретар комісії.

У випадку відсутності з поважних причин членів комісії дозволити ввести до її складу:

Вигівський Микола Володимирович - заступник військового комісара – начальник відділення обліку мобілізаційної роботи 1 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, голова комісії;

Члени комісії:

 

Барильченко Оксана Вікторівна - провідний спеціаліст відділу освіти Сквирської міської ради;

Романюк Олександр Миколайович – заступник начальника з превентивної діяльності ВП № 1 Білоцерківського РУ ГУНП в Київській області;

Глембіцька Світлана Василівна - лікар дерматовенеролог КНП СМР «Сквирська центральна міська лікарня»;

Гарматюк Оксана Вікторівна - старша медична сестра загальної практики сімейної медицини КНП Сквирської міської ради "Сквирський міський центр первинної медико – санітарної допомоги", секретар комісії.

 

Начальник 1 відділу Білоцерківського районного

територіального центру комплектування та

соціальної підтримки підполковник                                                                  Олександр БЕРЕЗОВСЬКИЙ

 

 

Додаток 2

до розпорядження міського голови

08.11.2021 № 107-ОД

 

СКЛАД МЕДИЧНОЇ КОМІСІЇ

з медичного огляду громадян 2005 року народження, які підлягають приписці до призовної дільниці при 1 відділі Білоцерківського районного територіального центру комплектування

та соціальної підтримки

 

лікар-хірург

 • Насінник Михайло Степанович

лікар-терапевт

 • Гальчинський Олександр Олегович

лікар-невропатолог

 • Міщук Олег Михайлович

лікар-психіатр

 • Хамуляк Ірина Ігорівна

лікар-стоматолог

 • Гаврилюк Валентина Іванівна

лікар-отоларинголог

 • Гальчинський Олександр Олегович

лікар-офтальмолог

 • Березюк Ольга Григорівна

лікар-дерматолог

 • Глембіцька Світлана Василівна

 

У випадку відсутності з поважних причин членів медичної комісії дозволити ввести до її складу:

 

лікар-хірург

 • Харченко Олег Володимирович

лікар-терапевт

 • Гоменюк Андрій Григорович

лікар-невропатолог

 • Чиж Наталія Іванівна

лікар-психіатр

 • Хамуляк Ірина Ігорівна

лікар-стоматолог

 • Симон Наталія Сергіївна

лікар-отоларинголог

 • Гальчинський Олександр Олегович

лікар-офтальмолог

 • Березюк Ольга Григорівна

лікар-дерматолог

 • Глембіцька Світлана Василівна

 

Начальник 1 відділу Білоцерківського районного

територіального центру комплектування та

соціальної підтримки підполковник                                                     Олександр БЕРЕЗОВСЬКИЙ

 

 

Додаток 3

до розпорядження міського голови

08.11.2021 № 107-ОД

 

ГРАФІК

проведення медичного огляду громадян 2005 року народження та засідання комісії з приписки до призовної дільниці при 1 відділі Білоцерківського районного територіального центру

комплектування та соціальної підтримки

 

№ пп.

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

1

Одноденні інструктивно-методичні збори з:

 • членами комісії з приписки, лікарями-спеціалістами, технічними працівниками і особовим складом ТЦК.

 

11.01.2022

 

 

2

Медичний огляд громадян 2005 року народження, засідання комісії з приписки щодо визначення придатності допризовників для військової служби

24.01.2022  25.01.2022 26.01.2022  27.01.2022 28.01.2022  01.02.2022  03.02.2022  10.02.2022  17.02.2022  24.02.2022  03.03.2022  10.03.2022  17.03.2022  24.03.2022  31.03.2022  

 

3

Розгляд документів на допризовників, які повернулись з обстеження та лікування

31.03.2022

 

 

4

Проведення аналізу роботи лікарів-спеціалістів та комісії з приписки

31.03.2022

 

 

Начальник 1 відділу Білоцерківського районного

територіального центру комплектування та

соціальної підтримки підполковник                                                                                                    Олександр БЕРЕЗОВСЬКИЙ

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380



Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: