(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

від 05 січня 2022 року № 1-ОД Про визначення уповноваженого представника

 
Дата публікації 10.1.2022 12:4:3
 

Сквирська МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05 січня 2022 року               м. Сквира                                № 1-ОД

 

Про визначення уповноваженого представника

 

Відповідно до законів України «Про електронні довірчі послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 р. № 749 «Про затвердження Порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Визначити тимчасово виконуючу обов’язки начальника відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради Лупул Світлану Павлівну уповноваженим представником, що забезпечує організацію використання кваліфікованих електронних довірчих послуг у відділі капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

2. Відповідальній особі, визначеній в пункті 1 цього розпорядження, у межах своїх службових обов’язків та наданих повноважень дотримуватись вимог чинного законодавства з питань використання кваліфікованих електронних двірчих послуг.

Визнати таким, що втратило чинність, з 05 січня 2022 року розпорядження Сквирського міського голови від 27 січня 2021 року № 8-ОД «Про призначення уповноваженого представника».

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                            Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: